Hill Kartal'da 2+1 daireler 427 bin TL'den başlıyor

Almalar, İskurt ve Nergo İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Hill Kartal'da 2+1 daireler 427 bin TL'den başlıyor

Hill Kartal'da 2+1 daireler 427 bin TL'den başlıyor

Almalar, İskurt ve Nergo İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Hill Kartal'da 2+1 daireler 427 bin TL'den başlıyor. 2015 Aralık ayında satışa çıkan projede konutların yüzde 40'ı satıldı. 

Deniz, Adalar ve Aydos manzarasına hakim bir konumda yükselen projede, eğlence, hobi odaları, sinema odası ve ses odası gibi birçok aktivite alanı bulunuyor. Bunların yanı sıra otoparklarda elektrikli araçlar için şarj istasyonu ve Heliport pisti de yer alıyor. 

Hill Kartal fiyatları 2+1 dairelerde 427 bin TL'den, 3+1 dairelerde ise 1 milyon 24 bin TL'ya kadar çıkıyor. Projede şirket bünyesinde kişiye özel ödeme planları hazırlanabiliyor. 

Hill Kartal'da 2+1 daireler 427 bin TL'den başlıyor

2018 yılı Haziran ayında teslim edilmesi planlanan Hill Kartal projesinde konut bedelinin bir kısmını peşin ödeyenlere sıfır faizle vade imkanı sunuluyor. 

Hill Kartal projesinde 4 tip 2+1 daire bulunuyor. 2+1 daire tiplerinin 2'si Amerikan mutfaklı, 2'si kapalı klasik mutfaklı olarak tasarlandı. Bloklar ise kendi içinde konut tipi olarak ayrılıyor. 

A Blok tamamen 3+1 dairelerde, diğer blok ise 2+1 dairelerden meydana geliyor. Hill Kartal projesinde 3+1 daire büyüklükleri 128 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Hill Kartal projesinin avantajları

Metro'nun 2017 yılında Pendik köprüsüne gelecek olması Hill Kartal projesinin değerini yükseltiyor. Bu hat Sabiha Gökçen, Çekmeköy ve şehir merkezlerine kadar gidecek. Körfez Köprüsü'nün de açılması ile birlikte konum avantajı yükselen Hill Kartal'da konutların yüzde 40'ı satılmış durumda. 

Firma Bilgisi: Almalar-İskurt-Nergo
Proje Bilgisi: Hill Kartal