Hill Kartal'da peşinatsız ev fırsatı

Almalar-İskurt-Nergo İş Ortaklığı ile Kartal'da yükselen Hill Kartal'da peşinatsız ev fırsatı için dev kampanya başladı

Hill Kartal'da peşinatsız ev fırsatı

Almalar-İskurt-Nergo İş Ortaklığı ile Kartal'da yükselen Hill Kartal'da peşinatsız ev fırsatı için dev kampanya başladı. Kampanyadan yararlanmak isteyen konut alıcılarına 10 bin lira ön ödeme, faizsiz ve vade farksız 60 ay vade veya peşin ödelelerde yüzde 10 artı yüzde 10 indirim seçenekleri sunuluyor. 

3 farklı seçeneğin sunulduğu Hill Kartal kampanyasına göre seçeneklerden birincisi peşinatı az olanlar için hazırlandı. Konut satın almak isteyenler 10 bin lira peşinatla konut alabilecek. Bu kampanyadan yararlananlar konut bedelinin yüzde 25'ini sene sonunda, yüzde 15'ini teslimde, geri kalan yüzde 60 bakiyeyi ise 2016 sonunda banka kredisi kullanarak, 2017'de ilk taksidini ödeyecek. 

Hill Kartal'da peşinatsız ev fırsatı

Konut bedelinin yüzde 50'sini peşin verenler ise geri kalan konut bedelini faiz ve vade farkı ödemeden 60 eşit vadeye bölerek ödeme yapabilecek. Konut bedelinin tamamını peşin ödeyenlere ise şirket yüzde 10 artı yüzde 10 indirim yapacak. 

28 ve 13 katlı iki blokta toplam 193 adet konuutan meydana gelen Hill Kartal'da daire büyüklükleri 77 metrekare ile 194 metrekare arasında değişiyor. 2+1 ve 3+1 tasarlanan kat planları isteğe göre 1+1'e, 4+1'e veya 5+1'e çevrilebiliyor. Hill Kartal fiyatları ise 336 bin TL'den başlıyor. 

Projede 4 bin 685 metrekare açık alanda blokların terasında deniz ve Aydos Ormanı manzaralı, açık yüzme havuzları, teras cafe, heliport pisti, iki çocuk parkı, açık fitness alanı, basketbol-voleybol sahası, tenis kortu, seyir terası ve yürüyüş alanları bulunuyor. 

900 metrekare kapalı alanda ise kapalı yüzme havuzu, fitness, sauna, buhar odaları, bilardo, masa tenisi, sinema salonu, çocuk bakım ünitesi, ses odası, toplantı salonu, cesaret yolu ve teleskop bulunuyor. Projede aynı zamanda 3 katlı bir kapalı otopark yer alıyor. 

"Hill Kartal'da peşinatsız ev fırsatı" Başlıklı Haberin Galerisi

Hill Kartal'da peşinatsız ev fırsatı

Hill Kartal'da peşinatsız ev fırsatı

Hill Kartal'da peşinatsız ev fırsatı

Hill Kartal'da peşinatsız ev fırsatı

Firma Bilgisi: Almalar-İskurt-Nergo
Proje Bilgisi: Hill Kartal