Hilti, 26 Haziran’da İzmir’deki yeni mağazasının açılışını yapacak!

Hilti’nin kırıcı ve delici ürünlerinde açılışa özel yüzde 28 indirim ve 1.000 TL’lik alışverişlerde hediye kazanma fırsatı sunuyor

Hilti, 26 Haziran’da İzmir’deki yeni mağazasının açılışını yapacak!

24 Haziran 2014 / Emlakwebtv
Türkiye’de 1997 yılından bu yana kaba inşaat, ince işler, mekanik, elektrik, enerji ve endüstri sektöründe çalışan profesyonellere yönelik ürün ve hizmetler sunan, inşaat endüstrisinin global jenerik markası Hilti, İzmir’deki mağazasının yeni lokasyonunda açılış düzenliyor. İzmir, Konak’ta bulunan Hilti Center’ın 26 Haziran Perşembe günü saat 10.00-17.30 arasında gerçekleşecek açılış etkinliğinde Hilti ürünleri demo ile tanıtılırken ziyaretçiler de Hilti ürünlerini deneme fırsatı bulacak. Açılış gününe özel olarak Hilti’nin kırıcı ve delici ürün grupları ile demo yapanlara bu ürün gruplarında yüzde 28 indirim uygulanacak. Ayrıca her 1.000 TL’lik alışverişe çekiliş hakkı ile TV, iPad mini ve pek çok sürpriz hediye fırsatı sunulacak.

Bazı ürünlerde kampanya 26 Haziran - 4 Temmuz arasında geçerli olacak
Kampanyalı fiyatlar bazı ürünler için 26 Haziran açılış gününe özel olurken, bazı ürünlerde ise 4 Temmuz’a kadar geçerli olacak. 26 Haziran tarihinde geçerli olan kampanya kapsamındaki ürünler; GX 120 gazlı çivi çakma tabancası, 4.500 çivi ve 6 adet GC21 gaz tüpünden oluşan set, SFC 14 akülü vidalama makinesi (tek pil ve şarj cihazı ile), TE 1 darbeli delici ve PD 5 lazermetre.

26 Haziran - 4 Temmuz tarihleri arasında sürecek olan kampanya ise TE 4-A akülü darbeli delici, SID 22A akülü darbeli vidalama makinesi ve AG 125 A22 akülü taşlama makinesinin (3 pil, şarj cihazı ve çanta ile) yer aldığı set, 4.500 adet çivi ile 6 adet GC21 gaz tüpünden oluşan set, yeni PD-I ve PD-E lazermetre ürünlerinde geçerli.

3 katlı İzmir Hilti Center’da ürünleri denemek için demo alanı da var

3 katlı ve 210 metrekarelik alana sahip olan İzmir Hilti Center’ın 70 metrekaresi showroom alanı olarak düzenlendi. 70 metrekarelik başka bir alan ise müşterilerin ürünleri daha yakından tanıyabilmesi ve kullanabilmesi için demo alanı olarak kullanılacak.