Hilti Center Antalya 22 Mayıs'ta açılıyor

Hilti Türkiye, Nisan ayında açılışı yapılan Adana Hilti Center’dan sonra Akdeniz Bölgesi‘ndeki ikinci Hilti Center‘ı 22 Mayıs’ta Antalya’da açıyor.

Hilti Center Antalya 22 Mayıs'ta açılıyor

Hilti Türkiye, altıncı bölgesel merkezini Antalya’da açmaya hazırlanıyor. Hilti Center’ın açılış etkinliğinde Hilti ürünleri tanıtılırken ziyaretçiler de ürünleri deneme fırsatı bulacak. Açılış gününe özel olarak Hilti’nin belirli ürün grupları yüzde 50’ye varan indirimlerle satışa sunulacak. Antalya’nın eski sanayi bölgesinde, inşaat sektörünün merkezi olan Muratpaşa’da bulunan Antalya Hilti Center, ulaşım kolaylığı ve merkezi konumu ile dikkat çekiyor.

Geniş Ürün Yelpazesi
Hilti ürünlerindeki indirimler 22 Mayıs’ta açılış gününe özel olacak. Kampanya kapsamında; Gömlekli Dübel, Karot Makinesi Seti, Çoklu Çizgi Lazeri, Lazermetre, Akülü Delici/Vidalama Makinesi Seti, Akülü Darbeli Vidalama Makinesi Seti, Akülü Alçıpan Vidalama Makinesi Seti, Gazlı Çivi Çakma Tabancası Seti, Akülü Vidalama Makinesi Seti, Akülü Darbeli Delici Seti, Kırıcı ve Uçları gibi belirli ürün gruplarında indirimli fiyatlar uygulanacak.

Nihai Tüketiciye Özel İlk’ler
İnşaat profesyonellerinin jenerik markası Hilti, ilk kez son tüketicilere özel olarak üretilen iki yeni ürününü Antalya Hilti Center açılışında indirimli fiyatlarla satışa sunacak. Hilti’nin iki yeni ürününden ilki alüminyum gövdeye sahip küçük boyutları ve yüksek güç değeri ile göz dolduran Barutlu Çivi Çakma Makinası Hilti DX 2. İkinci yeni ürünü ise Delim ve Vidalama Makinası Hilti SF 2-A ve SID 2-A. Hilti’nin bu ürünleri evlerde sıkça ihtiyaç duyulan hafif delim ve sabitleme işlemleri, dolap, mobilya, kapı, pencere ve banyo aksesuarlarının montajı ile elektrikli aletler, prizler, kapaklar ve bağlantı elemanlarının sabitlenmesi gibi işler için biçilmiş kaftan olarak değerlendiriliyor.