Hilti Türkiye yeni yılı kutladı

İnşaat sektörünün global oyuncusu Hilti Türkiye ve Schindler'in yeni yıl organizasyonunda Burhan Öçal sahne aldı

Hilti Türkiye yeni yılı kutladı

Hilti'nin Türkiye birimi ile dünyanın en büyük asansör ve yürüyen merdiven tedarikçilerinden biri olan Schindler iş dünyasının önemli isimlerinin yer aldığı yeni yıl kutlaması ile 2015'e "merhaba" dedi.

Hilti Türkiye ve Schindler ev sahipliğinde, Rahmi M. Koç Müzesi Halat Restaurant'da gerçekleşen organizasyonda, Hilti Türkiye ve Orta Asya Genel Müdürü Mehmetçik Kalay ve Schindler Genel Müdürü Gaetano Conca 2014 yılını değerlendirerek 2015 yılı için hedef ve beklentilerini paylaştı. İş ortaklarına en kaliteli ürün ve hizmet sunan İsviçre kökenli bu iki firma, verimli ve eğlenceli bir geceye imza attı.

Burhan Öçal Perküsyon Şovuyla Geceye Renk Kattı...
Dünyaca ünlü perküsyon sanatçısı Burhan Öçal'ın İstanbul Oriental Ensemble orkestrasıyla keyifli anlar yaşattığı gecede Hilti Türkiye ve Schindler iş ortakları ile biraraya geldi. Etkinliğe; Erdem Holding ve Genpa Telekomünikasyon Yönetim Kurulu Başkanı Zeynel Abidin Erdem, İsviçre Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Taşkent ve eşi Zeynep Atabey Taşkent, İMSAD (İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı Dündar Yetişener, TÜGİAD (Türkiye Genç İşadamları Derneği) üyesi Tuba Çalkılıç gibi önemli isimler de katıldı.

Burhan Öçal Hilti kutlamalarına katıldı

Hilti ve Hilti Türkiye Hakkında
Dünyanın en küçük ülkelerinden biri olan yaklaşık 35 bin nüfuslu Lihtenştayn Prensliği'nde doğup, bugün 21 bin çalışanı ile global bir marka haline gelen Hilti, 6 kıtada 120'den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. 2013 yılında 4,3 milyar İsviçre Frangı (CHF) (yaklaşık 10 milyar TL) ciro gerçekleştirerek net gelirini yüzde 63 artıran Hilti, Türk inşaat sektörünün hızlı gelişme ve büyüme potansiyeli sebebiyle 17 yıldır Türkiye'de...