Hilti'den Babalar Günü'ne özel ürün

Babalar Günü’ne özel yeni ürünü akülü ve kablosuz delim ve vidalama makinası Hilti SF 2-A ile bizim için her şeyin en iyisini isteyen babalarımızın evdeki küçük tadilatlarında sağ kolu olmayı amaçlayan Hilti, ustalık isteyen ince işlerde bile babalarımıza bir numara olduklarını hissettirecek özel bir hediye alternatifi sunuyor

Hilti'den Babalar Günü'ne özel ürün

Babalar Günü’ne özel yeni ürünü akülü ve kablosuz delim ve vidalama makinası Hilti SF 2-A ile bizim için her şeyin en iyisini isteyen babalarımızın evdeki küçük tadilatlarında sağ kolu olmayı amaçlayan Hilti, ustalık isteyen ince işlerde bile babalarımıza bir numara olduklarını hissettirecek  özel bir hediye alternatifi sunuyor. 

Ergonomik avantaj
En kısa Hilti vidalama makinası olarak hafif sabitleme işlemleri için sınıfının en iyi denge ve ergonomisini sunan Hilti SF 2-A akülü ve kablosuz delim ve vidalama ürünü hafif delim ve sabitleme işlemleri, dolap, mobilya, kapı, pencere ve banyo aksesuarlarının montajı ile elektrikli aletler, prizler, kapaklar ve bağlantı elemanlarının sabitlenmesi gibi hafif uygulamalarda çok yönlü ve ergonomik bir avantaj sağlıyor.

Sadece 1,1 kilo
1,1 kilogramlık ağırlığı ile uzun kullanım gerektiren uygulamalarda bile tam bir kontrol ve rahatlık sağlayan Hilti SF 2-A, ayak kısmında yer alan 2 adet LED ışık ile çalışma alanını gölgesiz olarak aydınlatma imkanı sunuyor. 34 dakika şarj süresine sahip olan ürün, aynı zamanda en yüksek şarj devri adedine sahip. Boyu küçük, sağladığı kolaylık ise büyük olan 178 milimetre uzunluğundaki Hilti SF 2-A, evdeki tüm arızalarda ilk haber verdiğimiz isim olan babalarımıza yardımcı olacak pratik hediye seçeneklerinin arasında dikkat çekiyor.

Babalar Günü’nde babalarına sürpriz yapmak isteyenler, alışması kolay vazgeçmesi zor Hilti delim ve vidalama makinası SF 2-A‘ya Hilti Center’lar veya hilti.com.tr web adresinden ulaşabilirler.