Hilton Garden Inn Safranbolu hizmete açıldı

Türkiye’deki en yeni Hilton Garden Inn Safranbolu'da açıldı. Yatırım Dünya çapında faaliyetlerini sürdüren 700 tesis arasına giren Hilton Garden Inn Safranbolu 124 odadan oluşuyor

Hilton Garden Inn Safranbolu hizmete açıldı

Hilton markasının orta ölçekli pazara yönelik markası Hilton Garden Inn Türkiye'deki büyümesini sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan Hilton Garden Inn Safranbolu ile dünya çapındaki 700 tesis ağına bir yenisini ekleyen marka, son yatırımda 124 odasıyla hizmet verecek. 

Hilton Dünya Mirası Listesindeki Safranbolu'da
Hilton Garden Inn, Türkiye'deki büyüme hamlesini UNESCO Dünya Mirası lisetisnde yer alan Safranbolu ile sürdürüyor. Projenin modern tasarımlı ve konforlu odalardan oluştuğunu ve merkezi konumu sayesinde "huzurlu" bir tatil arayanlar için tasarlandığını söyleyen Hilton Garden Inn Safranbolu Genel Müdürü Onur İslam, misafirlerin aynı zamanda kent merkezine kolaylıkla ulaşabileceklerini belirtti. 

Hilton Garden Inn Safranbolu
Konuklarına otantik bir Osmanlı kentinin geçmişini keşfetme olanağı sunan Hilton Garden Inn Safranbolu, misafirleri için, tarihi yürüyüş güzergahları, Kristal Teras, Kaymakamlar Evi, Tokatlı Kanyonu ve Hıdırlık Tepesi gibi görülmesi gereken yerlere kolayca erişebilme olanağı sunuyor..Yatırım ayrıca otelin sıcak ve huzurlu lobisinde manzaranın keyfini çıkarma ve dileyenler de sıcak açık havuzu ve fitness merkezinden fırsatı barındırıyor.. 350 kişi kapasiteli üç esnek toplantı odası bulunan Hilton Garden Inn Safranbolu'da kurumsal veya özel davetler için 700 konuk kapasiteli bir teras da mevcut.