Hilton Garden Inn Eskişehir kapılarını açtı

Hilton Worldwide'ın (NYSE: HLT) ödüllü markası Hilton Garden Inn, Eskişehir’de yeni oteli Hilton Garden Inn Eskişehir’i açtı. 126 odalı tesis, dünya genelinde hizmet veren 700 Hilton Garden Inn oteli arasına katıldı

Hilton Garden Inn Eskişehir kapılarını açtı

Hilton Garden Inn Eskişehir, Hilton Worldwide'ın Eskişehir’deki ilk oteli. Son zamanlarda sanat galerilerinden arkeoloji müzelerine ve festivallere kadar birçok özelliği ile hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgisini çeken kent, aynı zamanda iki önemli üniversite, bir teknoloji parkı ve birçok üretim tesisine ev sahipliği yapıyor.

Hilton Garden Inn Global Başkanı John Greenleaf konu ile ilgili şöyle konuştu: “Hilton Garden Inn markasını Eskişehir’e getirmekten dolayı heyecan duyuyoruz. Yeni otelimiz, Türkiye’de halihazırda faaliyet gösteren 13 Hilton Garden Inn arasına katıldı. Deneyimli ekibimiz ve markanın imzası memnuniyet sözü ile konuklarımıza konforlu bir konaklama sunuyoruz. "

Hilton Garden Inn Eskişehir kapılarını açtı

Anadolu Havalimanı’na 9 kilometre ve şehir merkezine ise 3 kilometre mesafedeki Hilton Garden Inn merkezi bir konumda bulunuyor. Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı, City Park ve tarihi Odunpazarı’nın yakınında bulunan otelden ulaşım ise otobüs, tramvay ve tren ile kolaylıkla sağlanabiliyor.

"Yeni otelimizde misafirlerimizi ağırlamaya başlamaktan mutluyuz" diyen Hilton Garden Inn Eskişehir Genel Müdürü Melda Uykun sözlerine şöyle devam etti: "Şehir merkezine ve toplu taşımaya yakın konumumuz, sunduğumuz hizmetler ve imkanlar ile otelimiz hem iş seyahati nedeniyle hem turist olarak Eskişehir’i ziyaret edenler için mükemmel bir konaklama alternatifi."

Hilton Garden Inn Eskişehir kapılarını açtı

Hilton Garden Inn Eskişehir’de 100 kişi kapasiteli, iki adet toplantı odası bulunuyor. Garden Grille and Bar® ise hazır pişmiş kahvaltıdan akşam yemeğine, dünya ve Türk mutfağından kokteyllere* kadar birçok alternatif sunuyor. Tatlılar, soğuk içecekler ve atıştırmalıklarla Pavilion Pantry® de 24 saat boyunca hizmet veriyor.

Hilton Garden Inn misafirleri, otelin standart imkan ve hizmetlerle birlikte ücretsiz Wi-Fi, 24 saat açık tam donanımlı iş merkezi ve fitness merkezinden de faydalanabiliyor. Tüm odalarda, markanın imzası yatak, bembeyaz yorgan ve çarşafların yanı sıra ergonomik çalışma masası ve sandalye bulunuyor.

Hilton Garden Inn Eskişehir kapılarını açtı