Hilton Worldwide yönetici ödülü Gaziantep'e gitti

Hilton Worldwide tarafından verilen 2015'in "En İyi Genel Müdürü" ödülü, Hampton by Hilton Gaziantep yöneticisi Önder Kolay'ın oldu

Hilton Worldwide yönetici ödülü Gaziantep'e gitti

Hilton Worldwide tarafından Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinde yer alan 300'ün üzerindeki otelin değerlendirildiği 2015 Yılı En İyi Genel Müdür ödülü Hampton by Hilton Gaziantep yöneticisi Önder Kolay'ın oldu. Prag'da düzenlenen ödül töreninde Genel Müdür Önder Kolay ödülünü, Hilton Worldwide CEO'su Chris Nasetta ve Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Başkanı Simon Vincent'ten aldı. 

Hilton'un Türkiye portföyündeki en yüksek performans
Ödül töreninde bir konuşma yapan Hilton Worldwide Avrupa Ortadoğu ve Afrika Başkanı Simon Vincent, Hampton by Hilton Gaziantep'in kapılarını açtığı 2014 yılından bu güne Türkiye portföyündeki en yüksek performanslardan birini sergilediğini söyledi. Vincent, söz konusu başarıda genel Müdür Önder'in işine duyduğu bağlılık ve liderlik becerilerinin yanı sıra ekip üyelerinin de önemli bir desteği bulunduğunu vurgulayarak:

 

Hilton Worldwide yönetici ödülü Gaziantep'e gitti

 

"Diğer yandan Hampton by Hilton Gaziantep, gençler için mentorluk projeleri düzenliyor ve kıyafet ile yiyecek başta olmak üzere ihtiyaç sahiplerine yönelik anlamlı bağış kampanyalarına imza atarak yerel toplumun gelişmesine büyük katkı sağlıyor. Önder bizim için olağanüstü bir değer ve kendisine bu ödülü takdim etmekten mutluluk duyuyorum.” ifadelerini kullandı.