Hilton Worldwide’dan yeni bir havalimanı oteli

Hampton by Hilton Istanbul Sabiha Gokcen Airport misafirlerini ağırlamaya başladı

Hilton Worldwide’dan yeni bir havalimanı oteli

Hilton Worldwide'ın (NYSE: HLT) orta fiyat segmentinde yer alan, kaliteye önem verenlere yönelik küresel markası Hampton by Hilton, en yeni oteli Hampton by Hilton Istanbul Sabiha Gokcen Airport’u açtı. 145 odalı otel, çatısı altında Hampton Inn by Hilton and Hampton Inn & Suites by Hilton markalarının yer aldığı Hampton by Hilton ailesine katılarak, Hilton Worldwide’ın Türkiye’de halihazırda faaliyet gösteren 44 otelinin arasında yerini aldı.

Havalimanına çift yönlü ücretsiz servis

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na 1,2 kilometre uzaklıkta bulunan Hampton by Hilton Istanbul Sabiha Gokcen Airport, havalimanına çift yönlü ücretsiz servis imkanı sunuyor. Otel, içerisinde alışveriş merkezi, konutlar ve ofisler barındıran inovasyon merkezi Teknopark’ın yakınındaki MVK Work Square iş merkezinin de bir parçası. Tesis aynı zamanda Viaport Asya, Pendik Marina ve Intercity İstanbul Motor Yarışları Park’ına da yakın mesafede bulunuyor.

7/24 açık iş merkezi

Hampton by Hilton Istanbul Sabiha Gokcen Airport, ücretsiz Wi-Fi imkanı sunuyor, otelde 7/24 açık bir iş merkezi bulunuyor, ferah toplantı odalarıysa 110 konuğa kadar ağırlama kapasitesine sahip. Markanın alametifarikası sıcak kahvaltı, tüm konuklara ücretsiz olarak sunuluyor. Atıştırmalık ve içecek satın alınabilen alan gün boyu açık. Otelde konaklayanlar ayrıca ücretsiz kapalı otopark ve 24 saat açık spor salonundan faydalanabiliyor. Tüm odalarda kalite malzemeler, Hampton bed® adı verilen markanın imzası temiz ve konforlu yataklar, LCD televizyon ve ücretsiz çay/kahve bulunuyor.

Yüzde 100 Hampton memnuniyet garantisi

Hampton by Hilton Istanbul Sabiha Gokcen Airport Genel Müdürü Sarp Erdoğan şöyle konuştu: “Kullanışlı havalimanı servisi, yüzde 100 Hampton Memnuniyet Garantisi ve ferah toplantı alanları ile misafirlerimizi ağırlamak için sabırsızlanıyoruz. Otelimiz, MVK Work Square ve havalimanı yakınında konaklamak isteyenler, fiyat-kalite dengesine önem veren ve seyahatlerinde kalite arayanlar için ideal bir alternatif.”