Hiper Gayrimenkul'e ASKON'dan ödül

Hiper Gayrimenkul'e Çırağan'da düzenlenen ASKON 9. Olağan Genel Kurul Toplantısında plaket verildi

Hiper Gayrimenkul'e ASKON'dan ödül

ASKON'A verdiği destek ve dernek çatısı altındaki başarılı faaliyetlerinden dolayı Hiper Gayrimenkul, Çırağan'da düzenlenen ASKON 9. Olağan Genel Kurul Toplantısında plaket ile ödüllendirildi. Hiper Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Genç'e plaketini, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan verdi.

Ekonomik-sosyal kalkınmanın aktörü: ASKON
16. yılında milyarlarca dolarlık ekonomik hacmi temsil ederek, bölgesel ve uluslararası ekonomik kalkınmaya katkılarıyla Kafkaslar, Afrika, Balkanlar ve Ortadoğu'da ekonomi alanında en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olan ASKON, Türkiye'nin ekonomik ve sosyal gelişimine öncü olmaya devam ediyor. Türkiye'nin ekonomik ve sosyal hedefleri ile ilgili izlenecek olan çalışmaların değerlendirildiği kurul toplantısında derneğe destekleri ile önemli katkılarda bulunan firmalara plaketleri takdim edildi.

ASKON'un Türkiye'nin gelişmesine ve büyümesine önemli katkılarda bulunduğunu belirten İbrahim Genç, "ASKON yönetimi ve üyeleri hem Türkiye'de hem de tüm dünyada yaşanan olaylara kayıtsız kalmayarak yardıma ihtiyacı olanlara elini uzatmaktadır. Birçok kıtadan birçok topluma fayda sağlayan derneğin desteğimizi plaket ile ödüllendirmesi bizi çok sevindirdi. Plaketi Cumhurbaşkanı'mızın elinden almış olmaktan dolayı onur duyduk. Sayın Cumhurbaşkanı'mıza ve ASKON Başkanı'na her zaman göstermiş oldukları destekten ötürü teşekkür ediyorum. " şeklinde konuştu.

Hiper Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Genç "Derneğe olan katkılarımız gibi hayata geçirdiğimiz projelerimiz ile de ülkesine katma değer sağlayan bir firma olmaya çalışıyoruz. Bunun için yoğun bir çaba harcıyor, büyük emek sarf ediyoruz. Otel, çarşı ve 1800 konuttan oluşan Future Park projemiz ile Esenyurt bölgesine değer katacağız. Binlerce aileye bölgede yüksek standartlarda yaşam imkanı ve yüzlerce kişiye de istihdam sağlayacak olan projemiz tamamlandığı zaman amaçlarımız doğrultusunda bir adım daha öteye gitmiş olacağız. " dedi.