Hiper Gayrimenkul, Future Park ile Dubai'de

Hiper Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Future Park projesi, Cityscape Global Fuarı'nda yabancı yatırımcı ile buluşacak

Hiper Gayrimenkul, Future Park ile Dubai'de

21-23 Eylül tarihleri arasında Dubai’de düzenlenen Cityscape Global Fuarı’nda Future Park yabancı yatırımcılar ile buluşacak. Bulunduğu bölgenin tek karma projesi olan Future Park otel işletmesi için önemli Arap şirketleri ile görüşmeler yapacak.

Haramidere’de 450 milyon TL’lik yatırım değeriyle hayata geçirdiği Future Park projesi ile dikkatleri üzerine çeken Hiper Gayrimenkul’ün Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Genç konutların büyük çoğunluğunu yabancılara sattıklarını ifade ederek bu platformda yer almalarının önemine değindi.

Otelin işletmesi için Arap yatırımcıyla görüşülecek
Bünyesinde yer alan otelin işletilmesi ile ilgili olarak Arap yatırımcılar ile önemli görüşmeler yapacaklarını ifade eden Genç, 'Proje içerisinde 20 bin 500 metrekare alan üzerinde yükselen 30 katlı 312 odalı otelimiz için yabancı yatırımcılarla görüşüyoruz. Otelin işletmesini bu alanda profesyonel olan bir gruba vermek istiyoruz.' diye konuştu. Fuar ziyaretçilerine, Future Park’ta uygulanan akıllı ev sisteminin avantajlarını da anlatacaklarını belirten Hiper Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Genç, 'İnşaat sektöründen önemli markaların katıldığı Cityscape Global Fuarı’na Future Park projemizle katılıyoruz. 2015’in sonunda teslim edeceğimiz projemiz, akıllı otomasyon sistemiyle donatılmış olması, ziyaretçilerin ilgisini çekeceğini düşündüğümüz en önemli unsur olacak.' şeklinde konuştu.

Proje Bilgisi: Future Park