Hiper Gayrimenkul'den Arap yatırımcılara sunum

Hiper Gayrimenkul, Sürdürülebilir Vakıflar Forumu'nda Arap yatırımcılarla buluştu

Hiper Gayrimenkul'den Arap yatırımcılara sunum

Haramidere'de hayata geçirdi Futurepark Projesi ile Arap yatırımcıların beğenisini kazanan Hiper Gayrimenkul, Sürdürülebilir Vakıflar Forumu'nda da projelerini anlatma fırsatı buldu. 

Hiper Gayrimenkul Arap yatırımcılarla buluştu
Suudi Arabistan'dan gelen 40'a yakın vakıf kurucusu ve iş adamının katıldığı "Sürdürülebilir Vakıflar Forumu"na katılan Hiper Gayrimenkul, Arap yatırımcılara projeleri hakkında bilgi verdi. Forum'un ardından Arap yatırımcılar için Bogaz'da bir tur düzenleyecen Hiper Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Genç:

"“Arap yatırımcılar ile gerek yurt içi gerekse yurt dışında gerçekleştirdiğimiz fuarlarda yakın temaslarda bulunduk. Özellikle projemize yoğun ilgi gösteriyorlar. Bu yoğun ilgiye karşılık bir teşekkür olarak da kendilerini İstanbul’da ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Arap vakıflarından Türkiye'ye 500 milyon dolarlık kaynak
Vakıflar İstanbul Bölge Müdürü Muhsin Sarı ve Başbakan Danışmanı Ömer Faruk un da katılım gösterdiği etkinlik sonrasında  1 milyar doları aşkın sermayesi bulunan Suudi vakıfların Türkiye’ye yaklaşık 500 milyon dolarlık yatırım yapması bekleniyor

Firma Bilgisi: Hiper Gayrimenkul Geliştirme