Hisar Palace’da teslimler Aralık 2014’te

Hisar Yapı’nın Ümraniye’deki lüks konut projesi Hisar Palace’da teslimlerin Aralık 2014’te yapılması planlanıyor. 70 konutluk Hisar Palace’da fiyatlar 260 bin TL’den başlıyor

Hisar Palace’da teslimler Aralık 2014’te

10 Nisan 2014 / Emlakwebtv
İstanbul Anadolu yakası Ümraniye ilçesi, Çakmak Mahallesi'nde inşa edilen Hisar Palace’da satışlar devam ediyor. 1.840 metrekarelik arsa üzerinde konumlandırılan projede toplam 70 bulunuyor. Ümraniye Çaknmak'ta Hİsar Yapı tarafından yükselecek Hisar Palace’da fiyatlar 1+1’lerde 260 bin TL, 2+1’lerde 330 bin TL, 3+1’lerde ise 380 bin TL’den başlıyor.

Yüzde 75'inin yeşil alan olarak tasarlandığı ve teslimlerin Aralık 2014'te yapılması planlanan Hisar Palace’da sauna, buhar odası, fitness, kafeterya, kamelya, süs havuzu, şelalenin yanı sıra, iki kat kapalı garaj bulunuyor.

Hisar Palace nerede?
Lokasyonun Meydan, Buyaka ve İkea alışveriş merkezlerine yürüyüş mesafesinde olması da konut sahipleri için önemli bir avantaj olarak dikkat çekiyor. Hisar Palace konumu itibarıyla Kadıköy dolmuşlarının son durağı olmasının yanı sıra Üsküdar metrosuna da yürüme mesafesinde olan Hisar Palace, Boğaz Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü bağlantı yolları üzerinde yer alıyor.

 

Proje Bilgisi: Hisar Palace