Hisar Panorama daire fiyatları 265 bin TL’den başlıyor!

İstanbul Eyüp’te yükselen Hisar Panorama projesinde satılık dairelerin fiyatları 265 bin TL’den başlangıç gösteriyor

Hisar Panorama daire fiyatları 265 bin TL’den başlıyor!

Hisar İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nın Eyüp ilçesine bağlı Yeşilpınar bölgesinde inşa edilen Hisar Panorama’da teslimlerin 2017 yılının Mart ayında yapılması planlanıyor. Proje, bölgede farklı ve yeni bir yaşam alanı oluşturuyor.

Hisar Panorama’da 1+1 dairelerin fiyatı 265 bin TL ile 305 bin TL arasında; 2+1 dairelerin fiyatı 360 bin TL ile 487 bin TL arasında ve 3+1 dairelerin fiyatı ise 580 bin TL ile 670 bin TL arasında farklılık gösteriyor.

Toplam 4 bin metrekarelik arazi alanı üzerinde yükselen Eyüp Hisar Panorama’dan daire satın alabilmek için tamamı peşin ödeme yapılabiliyor. Ya da avantajlı vade seçeneklerinden yararlanılarak banka kredisi kullanılabiliyor.

3 adet blokta toplam 160 adet daireden meydana gelen Yeşilpınar Hisar Panorama’da 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daire seçenekleri yer alıyor. Projenin üst katında içerisinde bir kafenin de bulunduğu teras alanına yer veriliyor.

Hisar Panorama Yeşilpınar projesi; metro durağına 200 metre, Pierre Lotti Tepesi’ne 2 kilometre, Bilgi Üniversitesi’ne 1.3 kilometre, Eyüp Merkez’e 2 kilometre, Vialand’a 500 metre, Atatürk Havalimanı’na 13 kilometre, Otogar’a 2 kilometre ve Tem otoyoluna ise 2.5 kilometre mesafede.

Merkezi bir lokasyonda olan Hisar Panorama Evleri’nin alıcılarına sunduğu donatılar şöyle sıralanıyor; yüzme havuzu, basketbol ve voleybol sahası, tenis kortu, çocuk oyun alanları, kapalı kreş alanı, fitness, sauna, fin hamamı, buhar odası, Türk hamamı, otopark ve teras cafe.

 

Firma Bilgisi: Hisar İnşaat
Proje Bilgisi: Hisar Panorama