Hisar Panorama Evleri fiyatları 265 bin TL'den!

İstanbul Yeşilpınar'da yükselen Hisar Panorama Evleri fiyatları 265 bin TL'den başlangıç gösteriyor

Hisar Panorama Evleri fiyatları 265 bin TL'den!

Hisar Mühendislik imzası taşıyan Hisar Panorama Evleri fiyatları 265 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Avantajlı konumu ile dikkat çeken proje Vialand AVM'ye 5 dakika mesafede yükseliyor. Projenin metroya uzaklığı ise 200 metre. 

Şehir manzarasına hakim dairelere sahip olan Hisar Panorama Evleri 4 bin metrekarelik arazi alanı üzerinde yayılıyor. 3 blokta 160 adet daireden meydana gelen projede 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerine yer veriliyor. Hisar Panorama Evleri satılık daire alanları ise 54 metrekare ila 125 metrekare arasında değişiyor. 

Hisar Panorama Evleri fiyatları 265 bin TL'den!

2017 yılı Mayıs ayında tamamlanması ve teslim edilmesi planlanan Hisar Panorama Evleri'nin ev sahiplerine sunduğu sosyal donatılar içerisinde; açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, fitness merkezi, kreş, kameralı güvenlik ve güvenlik bulunuyor. 

Yüzde 35 peşinat ile banka kredisi kullanılabilen projede firma bünyesinde de yüzde 50 peşinat ile 18 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor. Hisar Panorama Evleri fiyatları ise 265 bin TL'den başlayıp 668 bin TL'ye kadar yükseliyor. Proje tamamlandığında kiralık daire fiyatlarının 1.500 TL'den başlaması bekleniyor. 

Hisar Panorama Evleri fiyatları 265 bin TL'den!

İstanbul manzarasına sahip bir konumda yer alan Hisar Panorama Evleri İstanbul Yeşilpınar'da yükseliyor. Metroya 200 metre mesafede yer alan proje Vialand AVM'ye 5 dakika uzaklıkta. Proje aynı zamanda Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul Kampüsü'ne 1,3 kilometre, TEM'e 2,5 kilometre, Atatürk Havalimanı'na ise 13 kilometre mesafede yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Hisar Mühendislik
Proje Bilgisi: Hisar Panorama