Hitit Business Residence özellikleri!

Hitit Business Residence; İstanbul' un Avrupa Yakası'nda Beylikdüzü'nde Armet İnşaat tarafından inşa ediliyor

Hitit Business Residence özellikleri!

Hitit Business Residence; İstanbul' un Avrupa Yakası'nda Beylikdüzü'nde Armet İnşaat tarafından inşa ediliyor. 5900 m2 alana inşa edilen bu residance da 222 konut bulunuyor.

Hitit Business Residence özellikleri
Hitit Business Residence konutları 56 adet stüdyo daire, 56 adet 1+1, 98 adet 2+1, 8 adet 2+1 dubleks ve 4 adet 1+1 dubleks şeklindedir. Konutların büyüklükleri stüdyo daireler 40 m2, 1+1 daireler 77 m2, 2+1 daireler 140 ile 255 m2 arasındadır. Hitit business residence de 14 adet mağaza/dükkan alanı 3 adet restoran/kafe alanı ve 27 adet ofis alanı inşa edilmektedir. İnşa edilen konutların her birinde hitit mimarisinden esintiler görülmektedir.

Hitit Business Residence konumu
Hitit Business metrobüse, metroya, havalimanına yakındır. İstanbul'un en önemli ulaşım kaynağı olan E5 ve TEM' e çok yakındır. Çevresinde Migros, Koçtaş, Real, Marmara Park, Torium alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Tüyap Fuar Merkezi' ne 8 dakikalık mesafededir. Haramidere Limanı'na 12 dakikalık mesafededir.

Hitit Business Residence ayrıcalıkları
Hitit Business Residence de bir çok sosyal imkan sunulmuştur. Helikopter pisti, resepsiyon hizmeti, residence hizmeti, 7/24 yüksek donanımlı güvenlik hizmeti, açık ve kapalı otopark ile vale hizmeti, alışveriş merkezi, mağazalar, kafe, restoranlar, toplantı salonu, konferans salonu, yeşil alan, teras bahçeleri, gezi parkı, açık ve kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, spor salonu, hamam ve sauna, spa, güzellik salonu ve çocuk kulübü sunulan hizmetlerdendir.

Hitit Business Residence iş ve yaşam merkezi olarak tasarlanmıştır. Teslimat tarihi Aralık 2015 olarak planlanmıştır. Hitit business residence de firma bünyesinde vade yaparak ödeme kolaylığı sağlanıyor.

Hitit Business Residence adres ve iletişim bilgileri
Adres: Hürriyet Bulvarı Armet İnşaat Merkezi No 11 Beylikdüzü İstanbul
Telefon: 0212 872 55 51

 

Proje Bilgisi: Business