HMF Hyundai'den yüzde 50 büyüme hedefi

2009 yılında Türkiye asansör pazarına giriş yapan HMF Hyundai, 2014 yılında yüzde 50 büyüme hedefliyor

HMF Hyundai'den yüzde 50 büyüme hedefi

6 Haziran 2014/Emlakwebtv
Tüm dünyada çok sayıda meto, tren istasyonları, havalimanları ve iş merkezlerinde faaliyet gösteren Hyundai, Türk asansör sektöründe de çevreye duyarlılığı ve tasarrufu ön planda tutan ürünleriyle dikkat çekiyor. 2009 yılında Türkiye asansör pazarına giriş yapan HMF Hyundai, 2013 yılı içerisindeki 3 kat büyümenin ardından 2014 yılı hedefini yüzde 50 büyüme olarak açıkladı.

Yüksek hızlı asansör
HMF Hyundai Asansör çevreci yaklaşımıyla ürünlerini en az enerji tüketimi ile en yüksek performans sağlayacak şekilde tasarlıyor. Çevreci enerji kullanımı ve enerji planlaması hem çevreyi koruyor, hem de enerji tasarrufuna destek sağlıyor.

HMF Hyundai Asansör'de “ultra yüksek hızlı” asansörlerinde de yenilikçi ve üstün teknoloji kullanılıyor. Özellikle yüksek katlı binalarda  tercih edilen ultra yüksek hızlı asansörler, klasik asansörlerden farklı olarak “Varış Noktası Seçme” adında özel bir sistem içeriyor. Kullanıcının gideceği katı asansöre binmeden seçmesi prensibiyle çalışan sistem;  yolcuları en uygun asansör kabinine yönlendirerek bekleme süresini en aza indiriyor ve enerji verimliliğini maksimuma çıkartıyor. 

Türkiye'nin en büyük projeleri
HMF Hyundai Asansör  ‘ün referansları  arasında Avrupa’nın en büyük adalet sarayı İstanbul Adalet Sarayı, Fenerbahçe Stadyumu, İstanbul finans merkezi Sarphan Finans Park, Balkanların en yüksek binası Cevahir Residence&Shopping Center, Türkiye’nin en modern spor kompleksi Ülker Sports Arena, mimari ödüllü Varyap Meridian, İzmir Ege Perla, Avrupa’nın 5.en yüksek ikiz kuleleri Folkart Towers, Çağlayan’ın en yüksek ofis binası Nurol Tower, Türkiye’nin ilk otomobil alış-veriş merkezi Autopia, Batışehir, Acıbadem Üniversitesi gibi prestijli projeler yer alıyor.