Hol Park Esenyurt Evleri!

Hol Park Esenyurt Evleri’nin ödeme planına göre, yüzde 30 peşinat verildiğinde 24 aya kadar 0 faizle taksit yapılabiliyor

Hol Park Esenyurt Evleri!

Kent Vizyon ile CY Architecture ortaklığında İstanbul Avrupa Yakası’nın Esenyurt ilçesinde inşa edilen Hol Park teslimlerinin 2016 yılının Nisan ayında yapılması planlanıyor. Proje, Abdullah Gül Şehir Parkı'na yakın olmasıyla ön plana çıkıyor.

6 bin metrekarelik arazi alanı üzerinde hayat bulan Hol Park Esenyurt Evleri, toplam 199 adet daireden meydana geliyor. Projede alanı 87 metrekare ila 355 metrekare arasında olan 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler bulunuyor.

27 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Hol Park Esenyurt Evleri, 2 blok halinde yükseliyor. Proje için yüzde 30’luk bir peşinat verildiğinde kalan tutar için firma bünyesinde 24 aya kadar 0 faizle taksit yapılabiliyor.

Bağlantı yollarına yakın mesafede konumlanan Hol Park Esenyurt Evleri’nin sosyal donatıları arasında; çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güneşlenme terası, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, restoran, sauna, sinema bulunuyor.

 

"Hol Park Esenyurt Evleri!" Başlıklı Haberin Galerisi

Hol Park Esenyurt Evleri!

Hol Park Esenyurt Evleri!

Hol Park Esenyurt Evleri!

Hol Park Esenyurt Evleri!

Proje Bilgisi: Hol Park