Hol Park Projesi!

Hol Park Projesi Kent Vizyon ve CY Architecture tarafından İstanbul Esenyurt'ta 6 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor

Hol Park Projesi!

Hol Park Projesi Kent Vizyon ve CY Architecture tarafından İstanbul Esenyurt'ta 6 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 199 adet dairenin yer aldığı Hol Park projesi 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Hol Park projesi satılık daire büyüklükleri ise 87 metrekare ile 355 metrekare arasında değişiyor. 

Hol Park Projesi!

Hol Park projesi 2 blokta 199 daire ve 5 ticari üniteden meydana geliyor. Hol Park projesi fiyatlarının ise 190 bin lira ile 500 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projede yüzde 30 peşinat ile 24 aya kadar vade farksız taksit yapılıyor. Projenin detaylarını satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Daire sahiplerine her türlü ihtiyacı karşılayabilecekleri sosyal imkanlar sunan Hol Park Projesi ayrıcalıklar içerisinde; fitness merkezi, süs havuzu, çocuk oyun alanları, Türk hamamı, güvenlik, mescit, restoran, sauna, sinema, süs havuzu ve güneşlenme terası yer alıyor. Projenin daire özellikleri arasında ise balkon ve duşakabin bulunuyor. 

Hol Park Projesi!

İstanbul Esenyurt'ta hayata geçirilen Hol Park projesi 3. Havalimanı bağlantı yolu üzerinde yükseliyor. Proje Tüyap Fuar Alanı ve Fatih Üniversitesi'ne kolay ulaşılacak bir konumda yer alıyor. Proje aynı zamanda Abdullah Gül Şehir Parkı'na oldukça yakın. 

Hol Park projesi adres bilgisi : Avrupa Otoyolu Hadımköy Bağlantı yolu üzeri Kıraç-Esenyurt-İstanbul

Hol Park projesi iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0850 550 0 465
Web adresi : www.holtr.hol.com.tr
E-posta adresi : info@hol.com.tr

Firma Bilgisi: Kent Vizyon - Cy Architecture
Proje Bilgisi: Hol Park