Hoşdere 4. Etap ihalesi 17 Mart'ta

Emlak Konut'un 'İstanbul Başakşehir Hoşdere 4. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi' ihalesi 17.03.2015 tarihinde yapılacak

Hoşdere 4. Etap ihalesi 17 Mart'ta

Emlak Konut GYO, 'İstanbul Başakşehir Hoşdere 4. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi' ihalesinin 17.03.2015 Çarşamda günü yapılacağını açıkladı. İhale, " Emlak Konut GYO A.Ş. Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İhale ve Sözleşme Yönetmeliği " kapsamında, " Açık İhale Usulü " ile " Kapalı Zarf Teklif Alma (1. oturum) ve Pazarlık - Açık Artırma (2. oturum) " olarak iki oturum halinde iki ayrı günde gerçekleşecek.

Dosyası satış bedeli ve adres
Emlak Konut GYO'nun resmi internet sitesinden yapılan açıklamada İhale Dosyası Satış Bedeli olarak 3.500(ÜçbinbeşyüzTürkLirası) belirlenirken, İhale  Dosyası'nın gönderileceği adres olarak da Emlak Konut GYO A.Ş. Genel Müdürlüğü İhale ve Hakediş Müdürlüğü Atatürk Mahallesi Çitlenbik Caddesi No:4 Ataşehir / İSTANBUL verildi. 

Plan notları ile ilgili bilgiler
Emlak Konut tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

- Ticaret Alanlarında; iş merkezi, alışveriş merkezi, yönetim merkezi, otel, motel, rezidans, konaklama tesisleri, sinema, tiyatro, müze v.b. kültürel tesis alanları, ticaret, ofis, büro, lokanta, gazino, çarşı çok katlı mağazalar, banka, finans kurumları, özel eğitim alanları, özel sağlık tesis alanları, özel spor alanları, kat otoparkları, yapılabilir. Bu işlevler bir arada kullanılabilir.

- Özel Sağlık Tesisi Alanlarında; hastaneler, sağlık ocakları, dispanserler, poliklinikler, doğum evleri, verem savaş merkezleri, kan bankaları, ambulans servisleri vb. sağlık tesisleri yer alabilir.

- Özel Sosyal Kültürel Tesis Alanlarında; kütüphaneler, halkeğitim merkezleri, tiyatrolar, sanat galerileri, huzurevi, yurt, rehabilitasyon merkezi, çocuk ve gençlik merkezi, kadın konukevi, toplum merkezi gibi fonksiyonları içeren sosyal hizmetler ve çocuk esirgeme kurumu yapılanma alanı (shçek yapılanma alanı), açık ve kapalı spor tesis alanları gibi sosyal ve kültürel tesisler ile bunlara yönelik kafe-büfe gibi tesisler yer alabilir.

- Özel İlköğretim ve Özel Ortaöğretim Alanlarında; ilgili kurum ve kuruluşların görüşleri alınarak özel üniversite yapılabilir. Özel üniversite yapılması durumunda bu alanda başka eğitim birimi yer alamaz.

- Ticaret alanı ve Konut alanları için H= Serbest'tir.