Hülya Avşar, Ayvalık’ta evlendi

Hülya Avşarı, Ayvalık'ta 160 metrekarelik bahçe içerisinde 2 katlı bir ev satın aldı. Evi restore ettiren Avşar’ın Haziran’da taşınması bekleniyor

Hülya Avşar, Ayvalık’ta evlendi

17 Ocak 2013
Son yıllarda ünlülerin gözdesi olan Ayvalık, Hülya Avşar'ın da favorisi. Daha önce Sarımsaklı'da yazlığı olan sanatçı, bu yazlığını sattıktan sonra yeni evini almak için harekete geçti ve Ayvalık'ın tanınmış terzisi olan ve 1979 yılında hayatını kaybeden Necdet Güngör'ün varisleri tarafından satılan evi kaçırmadı. 4 kardeşin kendi aralarında anlaşmasıyla satılan ev, Çamlık'ın dünyaca ünlü Aslanağzı Koyu'nu tepeden görüyor. 160 metrekarelik bahçenin tam ortasında bulunan iki katlı binanın arka yüzü ise makilik çam ağaçlarından oluşan ormana dayanıyor.

Haziran’da hazır olacak
Binada alt katta 4, üst katta da 4 olmak üzere 8 oda ve salonlar bulunuyor. Ünlü yıldızın evi kaç paraya aldığı gizlenirken, Avşar kızının binayı zevkine göre restore ettirdiği, meyve ağaçlarının da bulunduğu evin bahçesine bir de havuz yaptırdığı bildirildi. Sık sık Ayvalık'a gelip yeni evini kontrol ettiği söylenen Hülya Avşar'ın Haziran'da yerleşmesi bekleniyor.