Hurriyetemlak.com ile sokakları gezin

Türkiye’nin bir numaralı emlak portalı Hurriyetemlak.com, yenilikçi uygulamalarıyla sektöre yön vermeye devam ediyor

Hurriyetemlak.com ile sokakları gezin

16 Mayıs 2013 / emlakwebtv
Hurriyetemlak.com kullanıcıları, geliştirilen yeni uygulama sayesinde bilgisayarlarında arama kriterlerini doldurmadan harita üzerinde arama yapabiliyor. Ev,işyeri ya da arsa almak veya kiralamak isteyenler, haritada arama seçeneğiyle ilanlara hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabiliyor.

Hurriyetemlak.com, ilkleriyle sektöre yön vermeye devam ediyor
Geniş ilan portföyü ile Türkiye’nin açık ara birinci emlak portalı Hurriyetemlak.com, ilkleriyle sektöre yön vermeye devam ediyor. Emlak arama kriterlerine haritada arama seçeneğini ekleyen Hurriyetemlak.com, ev arama sürecini kolaylaştırıyor ve hızlandırıyor.

Adeta oyun oynar gibi ev arayabiliyorsunuz
Hurriyetemlak.com’un yeni arama özelliği ile haritada seçilen lokasyonda mahalle/sokak ayrımlarını görerek seçim yapmak mümkün oluyor. Böylelikle satılık veya kiralık ev, işyeri ya da arsa bakanlar, ilanın tam olarak nerede olduğunu görebiliyor. İlan ararken mahalle/sokak ayrımları görüldüğü için ilanın yakın çevresi hakkında fikir ediniliyor. Sanal ortamda evin yakın civarını gezme imkanı sağlayan uygulama ile kullanıcılar adeta oyun oynar gibi ev arayabiliyor.

Pine tıklayanlar ilgili ilanın detaylarına ulaşabiliyor ve vakit kaybettirmiyor
Haritada pinlerin üzerine gelenler, ilanın fotoğrafını, fiyatını, konut tipini, kategorisini, oda sayısını ve metrekaresini görebiliyor. Pine tıklayanlar da ilgili ilanın detaylarına ulaşabiliyor. Kullanım kolaylığı sağlayan bu uygulama ile kullanıcılar, ilgilenmedikleri ilanlar ile vakit kaybetmiyor.

Kurşunlu: “Uygulamamızla kullanıcılarımızdan olumlu tepki aldık”
İlan aramanın haritayla daha eğlenceli bir hale geldiğini belirten hurriyetemlak.com Genel Koordinatörü Ahmet Kurşunlu, “Yeni hizmete aldığımız bu ürünümüzle lokasyon bazlı emlak ilanlarını arayabiliyorsunuz. Harita üzerinde arama yaparak çevredeki tüm ilanları görebiliyorsunuz. Uygulamamızla kullanıcılarımızdan olumlu tepki aldık, yakında ilanın yakınında neler olduğunu da görebileceksiniz.” diye konuştu.