Huzurlu İnşaat'tan Kütahya'ya yeni proje: Huzurlu Kampüs

Huzurlu Marmara projesinde son aşamaya gelen Huzurlu İnşaat, Kütahya'da hayata geçireceği Huzurlu Kampüs projesinin lansmanını hafta sonunda gerçekleştiriyor.

Huzurlu İnşaat'tan Kütahya'ya yeni proje: Huzurlu Kampüs

Huzurlu İnşaat, şimdi de Anadolu’da devlet memurlarına ve öğrencilere yönelik geliştirdiği Huzurlu Kampüs projesiyle dikkat çekiyor. İlk projesine Kütahya’dan start veren firma, 20 Ağustos Cumartesi Kütahya Hilton Garden’de Huzurlu Kampüs  Rezidans projesini lanse edecek.

Huzurlu Kampüs'te başlangıç fiyatları: 89.000
Projede lansman dönemine özel 1+1  dairelerin fiyatı 89.000 TL’den başlarken proje, Kamu Kurum çalışanları ve öğrencilerin yanı sıra konut alıcılarına da büyük avantaj sağlıyor. Çok amaçlı kullanım alanlarına sahip 1+1 ve 2+1 dairelerin yer aldığı projeler; üniversiteye, ulaşım akslarına ve şehrin AVM’lerine yakın konumda yer alıyor. Huzurlu Kampüs Rezidans’ta ayrıca öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek yemekhane, kafe, market ve sosyal tesis de yer alıyor.

Huzurlu İnşaat'tan Kütahya'ya yeni proje: Huzurlu Kampüs

Kamu personeli ve öğrenciler için tasarlandı
Anadolu'ya yapacakları Huzurlu Kampüs projesi ile devlet memurları, üniversite öğrencileri ve bölge halkına önemli bir yatırım fırsatı sunduklarını söyleyen Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı:

"Kütahya Huzurlu Kampüs projemizde lansmana özel 1+1  dairelerimizi 89.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkardık. Küçük yatırımların büyük kazanca dönüşeceği bu avantajlı fiyatları Kamu Personeli memurlarımıza ve öğrenci ailelerine yönelik tasarladık. Şehir merkezlerine ve üniversitelere yakın Huzurlu Kampüs Rezidans projemizi önümüzdeki aylarda Samsun ve Karabük’te devam ettireceğiz" dedi. 

2017 yılının ikinci çeyreğinde tamamlanması planlanan Kütahya Huzurlu Kampüs projesinde toplam 106 adet daire yer alacak. 
 

Firma Bilgisi: Huzurlu Inşaat
Proje Bilgisi: huzurlu kampüs