Huzurlu Kampüs Kütahya'ya büyük ilgi

Huzurlu İnşaat, Huzurlu Kampüs Rezidans projesininin ilk etabının tanıtımını gerçekleştirdi. 89 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan projenin yüzde 50s'si ilk günde satıldı

Huzurlu Kampüs Kütahya'ya büyük ilgi

Huzurlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Huzurlu Kampüs Rezidans Projesinin lansmanı Kütahya Hilton Garden Inn'de yapıldı. Projesinin ilk gününde yüzde 50’si sahiplerini buldu. 89.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan proje, Kamu Kurum çalışanları, öğrenciler, yeni evliler, emekli çiftler ve konut alıcılarına  büyük avantaj sağlıyor.

Huzurlu Kampüs Rezidans: 89 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Huzurlu Kampüs’te lansman dönemine özel 1+1  dairelerin fiyatı 89.000 TL’den başlarken proje, Kamu Kurum çalışanları, öğrenciler ve konut alıcılarına da büyük avantaj sağlıyor.

Çok amaçlı kullanım alanlarına sahip 1+1 dairelerin yer aldığı proje; üniversiteye, ulaşım akslarına ve şehrin AVM’lerine yakın konumda yer alıyor. Huzurlu Kampüs Rezidans’ta ayrıca öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek yemekhane, kafe, market ve sosyal tesis de yer alıyor.

Projenin yüzde 50'si sahiplerini buldu
Proje ile ilgili bir açıklama yapan Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı Türkiye'nin dört bir tarafından proje geliştirdiklerini belirterek: "Ön talep dönemi ve lansmanını yaptığımız projenin yüzde 50’si sahiplerini buldu. Çok mutluyuz. Bu güvenin, doğru proje olduğunun göstergesidir. " dedi

Firma Bilgisi: Huzurlu Inşaat
Proje Bilgisi: huzurlu kampüs