Huzurlu Marmara Beylikdüzü projesi!

Huzurlu Marmara Beylikdüzü projesi, yaklaşık 90 milyon lira yatırım bedeli ile inşa ediliyor

Huzurlu Marmara Beylikdüzü projesi!

16 Aralık 2015 tarihinde resmi satışları başlayan Huzurlu Marmara, İstanbul Avrupa Yakası’nın Beylikdüzü ilçesinde yükseliyor. Huzurlu İnşaat tarafından hayata geçirilen projenin yatırım bedeli 90 milyon TL olarak belirleniyor.

Toplam 27 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan Huzurlu Marmara Beylikdüzü, aile yaşantısı ön planda tutularak tasarlanıyor. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde toplam 500 adet daire ile ticari birimlere yer veriliyor.

2018 yılının Ekim ayında teslimlerinin başlaması beklenen Beylikdüzü Huzurlu Marmara projesinde dairelerin büyüklüğü 97 metrekare ila 177 metrekare arasında farklılık gösteriyor. İnşaat alanı ise 18 bin 320 metrekare.

Yüzde 85’lik kısmı yeşil alana ayrılan Huzurlu Marmara Evleri’nde gölet alanlarına, yürüyüş yollarına, yüzme havuzlarına, oyun salonlarına, spor sahalarına, fitness centera, çocuk oyun alanlarına, Türk hamamına yer veriliyor.

Aynı zamanda Huzurlu Marmara Konutları’nın sosyal donatıları içerisinde; sauna, tuz odası, buhar odası, otomatik jeneratörü, ses ve ısı yalıtımı, kat erişimli kapalı otopark alanı ve 7 / 24 güvenlik hizmeti sunuluyor.

E-5 karayolu ile metrobüs durağının yanı başında yer alan Huzurlu Marmara Beylikdüzü projesinden; Atatürk Havalimanı 25 dakika, Avcılar İDO İskelesi 10 dakika ve hazırlıkları süren Beylikdüzü İDO İskelesi ise sadece 5 dakika uzaklıkta.

Huzurlu İnşaat Pazarlama Koordinatörü Ahmet Yılmaz Birpınar, proje ile ilgili görüşlerini şöyle anlatıyor;

“Bizim amacımız hiç bir zaman maksimum karlılığı gözetmek olmamıştır. Projelerimizin tümünü planlarken en değerli noktaları araştırır, yatırım açısından avantajlarını tartar, kaliteli ve estetik bir tasarım oluşturup, geniş sosyal donatı alanları tasarlarız. Bu anlamda daima müşterilerimize kaliteli bir konuta sahip olma imkanının yanında karlı bir de yatırıma imza atmalarını sağlarız. Huzurlu Marmara projemizi de aynı yaklaşımla geliştirdik."

Firma Bilgisi: Huzurlu Inşaat
Proje Bilgisi: Huzurlu Marmara Beylikdüzü