Huzurlu Marmara Projesi

Huzurlu İnşaat imzası ile hayata geçirilen Huzurlu Marmara Projesi İstanbul Beylikdüzü'nde yükseliyor. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor

Huzurlu Marmara Projesi

Huzurlu İnşaat imzası ile hayata geçirilen Huzurlu Marmara Projesi İstanbul Beylikdüzü'nde yükseliyor. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. 27 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Huzurlu Marmara projesi500 adet daireden oluşuyor. Huzurlu Marmara projesi satılık daire büyüklükleri 97 metrekare ile 177 metrekare arasında değişiyor. 

Huzurlu Marmara Projesi

Huzurlu Marmara projesinde güvenlik ve kameralı güvenlik yer alıyor. Huzurlu Marmara projesi fiyatları 261 bin liradan başlıyor. 90 milyon liralık yatırım değerine sahip olan Huzurlu Marmara projesi lansman öncesi peşinatlı ön talep toplanıyor. Projenin lansmanı ise Ekin ayında yapılacak. Huzurlu Marmara projesi teslimlerinin 2018 yılında yapılması planlanıyor. 

Huzurlu Marmara Projesi

2+1, 3+1 ve 4+1'den oluşan daire tiplerinin bulunduğu projede daire büyüklükleri 97 ila 177 metrekare arasında değişiyor. 261 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaya başlanan projede uygun fiyat seçenekleri de dikkat çekiyor. Huzurlu Marmara Projesi'nden ev almak isteyenlere 120 aya kadar anlaşmalı banlara aracılığıyla uygun kredi kullanma imkanı sunuluyor. Yüzde 35'lik peşinata ise Huzurlu İnşaat bünyesinde vadelendirme imkanı yer alıyor. Huzurlu Marmara projesi Ekim ayında satışa sunulacak. 

Huzurlu Marmara projesi adres bilgisi : Yeşilyurt Caddesi Muhammed Cinnah Sokak Beylikdüzü - İstanbul

Huzurlu Marmara projesi iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 4 136
Web adresi : huzurlumarmara.com
E-posta adresi : info@huzurlumarmara.com

Firma Bilgisi: Huzurlu Inşaat
Proje Bilgisi: Huzurlu Marmara