Huzurlu Marmara'nın yüzde 67'si satıldı

90 milyon TL'lik yatırım bedeliyle Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Huzurlu Marmara projesinin yüzde 67'si bir ay içerisinde satıldı.

Huzurlu Marmara'nın yüzde 67'si satıldı

Huzurlu İnşaat'ın 90 milyon TL'lik yatırım bedeliyle Beylikdüzü'nde hayata geçirdiği Huzurlu Marmara projesine yatırımcıdan büyük bir ilgi geldi. Lansmanı bir ay önce gerçekleştirilen projenin yüzde 67'si bu süre içerisinde satıldı.

Huzurlu Marmara'ya büyük ilgi
Projeden ev alan çok sayıda vatandaşın da katılım gösterdiği Huzurlu Marmara projesinin temel atma töreninde açıklamalarda bulunan Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı, Beylikdüzü'nü "geleceğin Floryası" olarak tanımladı. Bıyıklı, projenin yüzde 87'sinin yeşile ayrıldığını belirterek:

"Projemizden daire alanlar çok kazançlı. Çünkü projemizde aklınıza gelebilecek her türlü sosyal donatı ve aktivasyon alanları mevcut. Huzurlu Marmara projemizde bir ayda yüzde 67 satış rakamına ulaştık. Projemizin yer aldığı bu bölge kısa zaman içerisinde İstanbul’un ikinci Florya’sı olacaktır’ dedi. 

Huzurlu Marmara ne zaman teslim edilecek? Ayrıntılar için tıklayın...

Huzurlu Marmara 344 bin TL'den başlayan fiyatlarla
90 milyon TL'lik yatırım bedeli ile Beylikdüzü'nde konumlandırılan Huzurlu Marmara projesi, 500 konut ve 27 ticari üniteden meydana gelecek. Projede 2+1 dairelerin başlangıç fiyatı ise  344 bin TL olarak belirlendi... Projeden ev almak isteyenlere özel ödeme imkanları da hazırlayan Huzurlu İnşaat, yüzde 25 peşin ve 120 aya kadar anlaşmalı bankalarca verilen uygun kredi oranlarının yanı sıra nakit ödemelerde de yüzde 10 indirim uyguluyor. Projede ayrıca vade farksız 24 aylık taksitlendirme yapılabiliyor.

Huzurlu Marmara Projesi
27 bin metrekare arsa üzerinde 18.320 bin metrekarelik inşaat alanı ile hayata geçirilen Huzurlu Marmara'da 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler yer alıyor. Projede daireler 97 metrekare ile 177 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 

"Huzurlu Marmara'nın yüzde 67'si satıldı" Başlıklı Haberin Galerisi

Huzurlu Marmara'nın yüzde 67'si satıldı

Huzurlu Marmara'nın yüzde 67'si satıldı

Huzurlu Marmara'nın yüzde 67'si satıldı

Huzurlu Marmara'nın yüzde 67'si satıldı

Firma Bilgisi: Huzurlu Inşaat
Proje Bilgisi: Huzurlu Marmara