Huzzak Tower Metro projesi!

Huzzak Yapı imzası ile hayata geçirilen Huzzak Tower Metro projesi Mayıs sonunda satışa çıkacak

Huzzak Tower Metro projesi!

Huzzak Yapı imzası ile hayata geçirilen Huzzak Tower Metro projesi Mayıs sonunda satışa çıkacak. Başakşehir'de yükselecek olan proje, yapımı devam eden Huzzak Tower Plus projesinin yanıbaşında yer alıyor. Proje aynı zamanda metro durağının yanında yükseliyor. 

Huzzak Tower Metro, Sağlık Kent arazisi, 3. Köprü ve 3. Havalimanı bağlantı yolları, Olimpiyat Stadı ve Atatürk Havalimanı bağlantı yollarının bulunduğu bölgenin merkezinde yer alıyor. Projenin etrasında işyerleri bulunuyor. 

 

Huzzak Tower Metro projesi!

 

Huzzak Tower Plus projesi ile aynı sosyal alanların kullanılacağı Huzzak Tower Metro, 3 bin 782 metrekarelik arsa alanı üzerinde kuruluyor. 1+1 ve 2+1 konut tiplerinden meydana gelen projede daire alanları 60 ila 125 metrekare arasında değişiyor. 16 tek katlı bloktan meydana gelen projede dairelerin yanı sıra 10 adet ticari ünite bulunuyor. 

Toplam 72 adet dairenin yer alacağı Başakşehir Huzzak Tower Metro teslimlerinin ise 2017 yılı Aralık ayında yapılması planlanıyor. Huzzak Tower Metro fiyatları ise 311 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

 

Huzzak Tower Metro projesi!

 

Projede konut alıcılarına 10 bin TL peşinat ile konut bedelinin yüzde 30'u teslimde ödeme fırsatı sunuluyor. Firma bünyesinde ise 30 aya kadar vade farksız taksit yapılıyor. Aynı zamanda banka kredisi de kullanılabiliyor. 

Huzzak Tower Metro projesinin daire sahiplerine sunduğu sosyal olanaklar arasında; bilardo, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, Türk hamamı, sinema, sauna, güvenlik, kapalı otopark, masa tenisi ve kameralı güvenlik bulunuyor. 

"Huzzak Tower Metro projesi!" Başlıklı Haberin Galerisi

Huzzak Tower Metro projesi!

Huzzak Tower Metro projesi!

Huzzak Tower Metro projesi!

Huzzak Tower Metro projesi!

Firma Bilgisi: Huzzak Yapı
Proje Bilgisi: Huzzak Tower Metro