Hyatt Regency kapılarını açtı

12 Ocak'ta konuklarını ağırlamaya başlayan Hyatt Regency İstanbul Ataköy, ilk misafirini sürprizlerle karşıladı

Hyatt Regency kapılarını açtı

Türkiye'de Hyatt markasını taşıyan üçüncü, Hyatt Regency markasına ait tek otel olan Hyatt Regency İstanbul Ataköy, 12 Ocak'ta konuklarını ağırlamaya başladı.

İlk misafir törenle karşılandı
12 Ocak 2015'te otelin ilk misafiri olan Christian Plessl'ı, Otel Genel Müdürü Stefan Radstrom ve otel çalışanları lobide özel bir plaket ve çiçeklerle karşıladılar. İş amaçlı Zürih'ten İstanbul'a seyahat etmekte olan Christian Plessl " Hyatt Regency Istanbul Ataköy'ün ilk konuğu olmaktan onur duyuyorum.' dedi.

Uzun bir aradan sonra yeniden: Hyatt Regency
Otelin konuklarını en iyi şekilde ağırlamak için tüm detayları düşündüğünü aktaran, Hyatt Regency İstanbul Ataköy Genel Müdürü Stefan Radstrom, 'Bölge halkı için de yeni bir çekim merkezi olmayı amaçlıyoruz. Bu amaçla otel bünyesinde benzersiz restoranlardan spa ve fitness merkezine kadar birçok özel alan oluşturuldu. Otelimiz, Atatürk Uluslararası Havalimanı ve şehrin kalbi olan Taksim'e çok yakın bir konumda bulunuyor. Bu özelliğiyle, hem iş amaçlı hem de turistik amaçlı seyahat eden misafirlerimiz için oldukça cazip bir konuma sahibiz.' dedi. 

Doğu ve Batı'nın mimari çizgisi
Hyatt Regency İstanbul Ataköy'ün mimari çizgilerinde, İstanbul'un doğu ve batı medeniyetlerinin buluşma noktası olma özelliği dikkate alındı. Tasarımda geleneksel ve bölgesel unsurların yanı sıra Osmanlı İmparatorluğu'na uzanan zengin denizcilik mirasının da izlerine yer verilirken, binanın iç ve dış tasarımında, suyun doğal akışını yansıtan detaylar bulunuyor.

Hyatt Regency İstanbul Ataköy

Toplam 284 oda
30 tanesi süit olmak üzere toplam 284 odaya sahip Hyatt Regency İstanbul Ataköy'de odaların ebatları 31 metrekareden 230 metrekareye kadar değişiyor. 5 yıldızlı konaklama imkanları barındıran otelde, İnternet bağlantısı, 42 inç HD televizyon, banyolarda hem küvet ve hem duş bir arada bulunuyor. Tüm süitlerde ise mutfak, salon ve yemek odası yer alıyor.

Esnek Toplantı ve Etkinlik Mekanları
Otelde, her türlü toplantı ve etkinliğin düzenlenebileceği, 2 ayrı katın tamına yayılmış toplam 3.500 metrekarelik esnek mekanlar bulunuyor. 1.000 metrekarelik kolonsuz balo salonunda 864 kişilik yemek veya 1200 kişilik resepsiyon daveti vermek mümkün. Marmara'ya bakan bir verandası da bulunan The Residence ise tamamı günışığı alan tasarımı ile iş toplantılarına ev sahipliği yapıyor.