Iasos Beach Club Bodrum'da geri sayım başladı

Meta Bilişim İnşaat tarafından Bodrum’un Kıyıkışlacık Köyü’nün Iasos Koyu’nda, tamamı deniz manzaralı olarak inşa edilen Iasos Beach Club Bodrum Projesi’nde, teslim için geri sayım başladı

Iasos Beach Club Bodrum'da geri sayım başladı

Meta Bilişim İnşaat tarafından Bodrum’un Kıyıkışlacık Köyü’nün Iasos Koyu’nda, tamamı deniz manzaralı olarak inşa edilen Iasos Beach Club Bodrum Projesi’nde, teslim için geri sayım başladı. Proje, Temmuz 2015’te, taahhüt edilen tarihten 6 ay önce teslim ediliyor.

Meta Bilişim İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Can Emrah Özoral, ‘’Erken teslim için artık son hazırlıkları yapıyoruz. Müşterilerimize projeyi erken teslim etme garantisi verdik ve taahhüt ettiğimiz tarihten 6 ay önce bu sözümüzü gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum.  Projemizden ev sahibi olan komşularımızla birlikte Iasos Beach Club Bodrum’da yazın tadını çıkarmak için gün saymaya başladım.’’ dedi. Proje’nin %85’ni sattıklarını belirten Özoral, ‘Projemizde çok az sayıda daire kaldı. Herkese, tatil planı yapmadan önce projemizi görmelerini tavsiye ediyorum. Bu muhteşem manzarayı görüp kayıtsız kalmak imkansız’’ diye de ekledi.

Temmuz 2015’te teslim edilecek olan Iasos Beach Club Bodrum’da daire fiyatları 300 bin TL’den başlıyor.

Doğayla Baş Başa Her Şey Elinizin Altında
Bodrum’un en güzel koylarından biri olan Iasos’a ilk görüşte vurulduğunu belirten Can Emrah Özoral,  ‘ Bu tertemiz Koy’da denize girip, balık tutup, tekneyle açılıp, mis gibi deniz ve orman kokusuna uyanıp, aynı zamanda lüks bir projede yaşayıp, aradığınız her şeyi bulabilmek, herkesin hayali olduğu gibi benim de hayalimdi. Iasos Beach Club Bodrum’da doğa ile lüksü buluşturduk.  Şimdi tadını çıkarma zamanı’ dedi.

Yazlık Kültürü Yaşayacak
Bodrum’da her projenin birbirine benzer özellikler taşıdığını, Iasos Beach Club Bodrum’da ise en büyük farkın geleneklerimizde olan yazlık kültürünü ve komşuluk ilişkilerini yaşatmak olduğuna dikkat çeken Özoral, ‘Ailemle oturacağım bir proje yapıyorum ve komşularımızla birlikte keyifle yaşayabileceğim her ayrıntıya özen gösteriyorum. Projemizin satışını yaparken seçici davranıyoruz. Butik bir site olduğu için herkes birbirini tanıyacak ve uzun yıllar komşuluk edeceğiz bu yüzden satışlarımızı bu kriterlere göre yapıyoruz. Site sakinlerimizin büyük çoğunluğunu ise akademisyenler, şirket yöneticileri, sanatçılar ve eğitimciler oluşturuyor.’ dedi.

Plaja 100 Metre, Hava Limanına 15 Dakika
Meta Bilişim İnşaat tarafından Türkiye’nin tatil cenneti Bodrum Kıyıkışlacık Iasos Koyu’nda yükselen Iasos Beach Club Bodrum, 16 blokta 144 konuttan oluşuyor. 8 bin metrekare arsa üzerine kurulan Proje, plaja 100 metre, Iasos Marina’ya 150 metre, Bodrum Havaalanı’na 15 dakika, Bodrum merkeze ise 30 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Tatil Köyü Konforunda Butik Site
Iasos Beach Club Bodrum, kalitesi, mimarisi, panoramik deniz manzarası ve çevreye duyarlılığı ile dikkat çekiyor. 5 yıldızlı bir otelin spa merkezini aratmayan masaj odası, saunası, buhar odası, şok duşları, soyunma kabinleri ile muhteşem bir spa keyfi vaat ediyor.

Tüm Daireler Panoramik Deniz Manzaralı
Denize sıfır konumu ile dikkatleri üzerine çeken Proje’de, 100 metre uzunluğunda ahşap iskele, açık yüzme havuzu, çocuk kulübü, çocuk oyun parkı ve çocuk havuzu da bulunuyor. Tamamı 1+1 olarak inşa edilen Iasos Becah Club Bodrum’da dairelerin büyüklüğü ise 72 m2. Balkonlara özel bir önem verilen Proje’de, balkon büyüklükleri 11 m2’den oluşuyor ve tüm balkonlarda barbekü bulunuyor. Talebe göre ise daire büyüklükleri özelleştirilebiliyor.

Iasos Marina Türkbükü’ne 8 mil, Güllük’e  ise  4 mil uzaklıkta yer almakta. Marina’dan yaz-kış diğer koylara geçiş mümkün.

"Iasos Beach Club Bodrum'da geri sayım başladı" Başlıklı Haberin Galerisi

Iasos Beach Club Bodrum'da geri sayım başladı

Iasos Beach Club Bodrum'da geri sayım başladı

Iasos Beach Club Bodrum'da geri sayım başladı

Iasos Beach Club Bodrum'da geri sayım başladı

Proje Bilgisi: Iasos Beach Club Bodrum