İbrahim Dumankaya, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile buluştu

Dumankaya ailesinin büyüğü İbrahim Dumankaya, Rize programı kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile buluştu

İbrahim Dumankaya, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile buluştu

Dumankaya Ailesi'nin büyüğü İbrahim Dumankaya, Rize Sanayi ve Ticaret Odası tarafından düzenlenen ödül törenini takiben Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi. Cumhurbaşkanı'nın verdiği mesajların yerel ve ulusal bazda önemli mesajlar verdiğini vurgulayan Dumankaya: "Bir araya gelmemiz vesilesi ile Sayın Cumhurbaşkanımıza, aile olarak her zaman devletimizin yanında olduğumuzu dile getirme fırsatına kavuştum" dedi.

Dumankaya ailesinin misyonu
Dumankaya'nın ülkenin kalkınması ve refahı doğrultusunda çalışmalarını sürdüren ve sosyal sorumluluklarını yerine getiren bir aile olduğunu belirten İbrahim Dumankaya, 

"Kardeşim Halit Dumankaya’nın serbest bırakılması ve yeniden bizlerle bir araya gelmesi elbette hepimizi çok mutlu etti. Ailemizin adının devletimizin ve milletimizin bütünlüğüne kast eden bir yapılanmayla yan yana anılmasının bir yanlış anlaşılma sonucu olduğuna inanıyorum. Benim de, ailemizin bütün üyelerinin de Türk adaletine güvenimiz tam. Ben ve ailemizin bütün üyeleri, bugüne kadar olduğu gibi, bu günden sonra da milletimizin refahı ve ülkemizin kalkınması için çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

İbrahim Dumankaya, görüşmeleri sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Dumankaya ailesinin hiç bir zaman devletin ve milletin bütünlüğüne halel getirecek herhangi bir yapılanma ile ilişkisi olamayağını söylediğini de belirtti. 

 

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat