İçdaş Güneşli Projesi!

İçdaş Güneşli Projesi, Aydınlı İnşaat ve Metal Yapı Konut tarafından hayata geçiriliyor

İçdaş Güneşli Projesi!

İçdaş Güneşli Projesi, Aydınlı İnşaat ve Metal Yapı Konut tarafından hayata geçiriliyor. Nisan ayında satışa çıkacak olan İçdaş Güneşli, Devekaldırımı Caddesine olan cepheli konumu ile dikkat çekiyor. Hazırlıkların devam ettiği proje, eski İçdaş fabrika arazisi üzerinde kuruluyor. 

İçdaş Güneşli fiyatları, ödeme seçenekleri, teslim tarihi ve daire büyüklükleri henüz belirlenmedi. Nisan 2016'da satışa çıkması beklenen projenin satış ofisi ise yapım aşamasında. 112 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen projede toplam 1660 adet daire ve ofis bulunuyor. 

İçdaş Güneşli Projesi!

İçdaş Güneşli'de detaylar açıklanmadı

Daire alanları henüz belirlenmeyen İçdaş Güneşli'de 1+1'den 4+1'e farklı konut seçeneklerinin yer alması bekleniyor. Projede, 67 bin 635 metrekarelik alan ise ticari üniteler, otopark, sosyal ve ortak kullanıma yönelik alanlar için ayrılıyor. İçdaş Güneşli'de Çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark, kameralı güvenlik gibi sosyal alanlar bulunuyor. 

İçdaş Güneşli projesi, Yenimahalle ve Mahmutbey Metro durağına 10-15 dakikalık yürüme mesafesinde, Atatürk Havalimanı'na 9 kilometre, Basın Ekspres Yolu'na 2 kilometre, İDO İskelesi'ne 17 kilometre, E-5'e ise 8,8 kilometre uzaklıkta yer alıyor. İçdaş Güneşli projesinin 2018 yılı Nisan ayında teslim edilmesi bekleniyor. Projenin fiyatlarının, teslim tarihinin, daire büyüklüklerinin Nisan ayında açıklanması bekleniyor. 

İçdaş Güneşli Projesi!

Firma Bilgisi: Aydınlı İnşaat-Metal Yapı Konut
Proje Bilgisi: İçdaş Güneşli