İçinde mavi olan konut projeleri!

Deniz manzaralı ev mavi temalı konut projeleri Türkiye'nin her yerinde en çok talep toplayabilen yapılardır

İçinde mavi olan konut projeleri!

Üç tarafı denizle çevrili olan ülkemizde deniz manzaralı konut projesi bulmak güç. Deniz manzaralı dairelerin fiyatları İstanbul'u baz alacaksak eğer oldukça pahalı. Markalı konut projesi üreten firmalar ise bu eksikliği gidererek, uygun ödeme seçenekleri ve indirimli fiyatlarla konut sahibi olma şansını artırıyor.

Emlakwebtv.com ekibi "içinde mavi olan konut projeleri"ni mercek altına alarak, denizi aratmayacak özelliklerini sizler için hazırladı.

İşte İçinde Mavi Olan Konut Projeleri!
1.Soyak Mavişehir Optimus

İçinde mavi olan konut projeleri!


1.109 adet daireden meydana gelen Soyak Mavişehir Optimus İzmir'de yer alıyor. 86 bin metrekare arsa alanı üzerine konumlandırılan Soyak Mavişehir Optimus daire büyüklükleri 50 metrekare ile 230 metrekare arasında değişiyor. Soyak Mavişehir Optimus 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor.

2.Mavi Yeşil Mudanya

İçinde mavi olan konut projeleri!


Emiroğulları İnşaat tarafından hayata geçirilen Mavi Yeşil Mudanya Bursa'da yer alıyor. Mavi Yeşil Mudanya 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 daire tiplerinden meydana geliyor. MAvi Yeşil Mudanya'da 140 adet daire bulunuyor. Mavi Yeşil Mudanya Evleri'nin büyüklükleri 115 metrekare ile 293 metrekare arasında değişiyor. Mavi Yeşil Mudanya teslimlerinin 2017 yılında gerçekleşmesi planlanıyor.

3.Yeşil Mavi Teras

İçinde mavi olan konut projeleri!


Hasıcrı Yapı Mimarlık projesi olan ve Gaziantep'te yer alan Yeşil Mavi Teras Evleri 9 bin 35 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Yeşil Mavi Teras satılık daire büyüklükleri 124 metrekare olarak tasarlanıyor. 2+1 daire tiplerinden oluşan Yeşil Mavi Teras projesinin 2016 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

4.Mavi Yeşil Park Konutları

İçinde mavi olan konut projeleri!


Körfez İnşaat'ın Kocaeli Başiskele bölgesinde hayata geçirdiği projesi olan Mavi Yeşil Park Konutları 20 bin metrekare arsa alanı üzerinde 7 blok şeklinde inşa ediliyor. 3 katlı bir şekilde tasarlanan Mavi Yeşil Park Konutları'nda 90 adet daire bulunuyor. Mavi Yeşil Park Konutları 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Mavi Yeşil Park Konutları büyüklükleri 136 metrekare ile 238 metrekare arasında değişiyor.

5.Yedi Mavi

İçinde mavi olan konut projeleri!


Kalkavan Yapı - Hasan Sever İnşaat - Gül Yapı projesi olan Yedi Mavi 2018 yılında teslim edilecek olup, rezidans ve ofislerden oluşuyor. Yedi Mavi'de 600 adet bağımsız bölüm bulunuyor. Yedi Mavi Evleri 73 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinin bulunduğu Yedi Mavi projesinde daire büyüklükleri 50 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiyor.

6.Siltaş Mavi Park

İçinde mavi olan konut projeleri!


Siltaş Yapı projesi olan Siltaş Mavi Park 3 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Siltaş Mavi Park Evleri büyüklükleri 135 metrekare ile 250 metrekare arasında değişiyor. 2016 yılında teslim edilmesi planlanan Siltaş Mavi Park Maltepe'de yer alıyor.