İçinde yeşil olan konut projeleri!

İçinde yeşil olan konut projeleri konut sahiplerine sundukları sosyal donatıları ve hizmetleriyle ilgi çekiyor

İçinde yeşil olan konut projeleri!

Markalı konut projelerinin tamamında yeşil alan oranı oldukça yüksek. Bunu hepimiz biliyor, ve yatırım yapmak istediğimizde buna dikkat ediyoruz. Emlakwebtv.com ekibi konut sahibi olmak isteyen, gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenler için "içinde yeşil olan konut projeleri"ni mercek altına aldı.

İşte İçinde Yeşil Olan Konut Projeleri!
1.Mavi Yeşil Mudanya

İçinde yeşil olan konut projeleri!


Emiroğulları İnşaat tarafından hayata geçirilen Mavi Yeşil Mudanya Bursa'da yer alıyor. Mavi Yeşil Mudanya 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 daire tiplerinden meydana geliyor. MAvi Yeşil Mudanya'da 140 adet daire bulunuyor. Mavi Yeşil Mudanya Evleri'nin büyüklükleri 115 metrekare ile 293 metrekare arasında değişiyor. Mavi Yeşil Mudanya teslimlerinin 2017 yılında gerçekleşmesi planlanıyor.

15 bin 559 metrekarelik arsa üzerinde yer alan ve 11 bloktan meydana gelen Mavi Yeşil Mudanya'da açık otopark, yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kreş, spor alanları bulunuyor.

2.Yeşil Mavi Teras

İçinde yeşil olan konut projeleri!


Hasıcrı Yapı Mimarlık projesi olan ve Gaziantep'te yer alan Yeşil Mavi Teras Evleri 9 bin 35 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Yeşil Mavi Teras satılık daire büyüklükleri 124 metrekare olarak tasarlanıyor. 2+1 daire tiplerinden oluşan Yeşil Mavi Teras projesinin 2016 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

Yeşil Mavi Teras 4 bloktan oluşuyor ve konut sahiplerine zengin sosyal alanla, çocuk oyun alanları sunuyor. 2014 yılının sonbaharında satışa sunulan projede çocuklar için çeşitli sosyal aktivite alanları yer alıyor.

3.Mavi Yeşil Park Konutları

İçinde yeşil olan konut projeleri!


Körfez İnşaat'ın Kocaeli Başiskele bölgesinde hayata geçirdiği projesi olan Mavi Yeşil Park Konutları 20 bin metrekare arsa alanı üzerinde 7 blok şeklinde inşa ediliyor. 3 katlı bir şekilde tasarlanan Mavi Yeşil Park Konutları'nda 90 adet daire bulunuyor. Mavi Yeşil Park Konutları 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Mavi Yeşil Park Konutları büyüklükleri 136 metrekare ile 238 metrekare arasında değişiyor.

Hemen teslim edilen Mavi Yeşil Park Konutları'nda yüzde 70 yeşil alan bulunuyor. Yaşamın devam ettiği projede konut sahipleri güvenlik, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, merkezi uydu sistemi, açık otopark, yüzme havuzu, spor alanları gibi hizmetleri kullanabiliyor.

4.Yeşill Residence

İçinde yeşil olan konut projeleri!


Yeşill Residence 10 bin 546 metrekare arsa alanı üzerinde 4 katlı 6 blok şeklinde inşa ediliyor. Marmaris Yapı projesi olan Yeşill Residence 2+1, 3+1, 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Yeşill Residence toplam 112 adet daireden oluşuyor ve daire büyüklükleri 74 metrekare ile 167 metrekare arasında değişiyor. 

Yeşill Residence açık ve kapalı otopark, yürüyüş parkuru, fitness merkezi, sauna, hamam, çocuk oyun alanlarıyla çocuk yüzme havuzu, güvenlik, kafe, yüzme havuzu gibi hizmetleri konut sahiplerine sunuyor.

5.Yeşilyurt Konakları

İçinde yeşil olan konut projeleri!


AFM İnşaat tarafından hayata geçirilen 3 bin 940 metrekare arsa alanı üzerined konumlandırılan Yeşilyurt Konakları'nda 20 adet daire bulunuyor. 2+1 ve 3+1 daire tiplerinin bulunduğu Yeşilyurt Konakları büyüklükleri 100 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiyor.

Yeşilyurt Konakları 20 konut ve 4 dükkandan meydana geliyor. Yeşilyurt Konakları'nda süs havuzu, çocuk oyun alanları, kapalı otopark bulunuyor.

6.Yeşil Kuşak Evleri

İçinde yeşil olan konut projeleri!


Yeşil Kuşak Evleri Sistem Grup İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 2+1 ve 3+1 daire tiplerinin bulunduğu Yeşil Kuşak Evleri 80 adet daireden meydana geliyor. Yeşil Kuşak Evleri'nde teslimler hemen gerçekleşiyor. İzmir Gaziemir'de yer alan Yeşil Kuşak Evleri 5 bloktan oluşuyor. Yeşil Kuşak Evleri büyüklükleri 121 metrekare ile 210 metrekare arasında değişiyor.

Yeşil Kuşak Evleri açık otopark, merkezi uydu sistemi, sauna, yürüyüş parkuru, otopark, yüzme havuzu, spor alanları, çocuk oyun alanları gibi hizmetleri konut sahiplerine sunuyor.