İDA Seramik’ten İzmir’e yeni showroom

İDA Seramik, İzmir’de daha iyi hizmet sunmak amacıyla yenilenen showroom’u törenle hizmete açıldı

İDA Seramik’ten İzmir’e yeni showroom

13 Haziran 2013 / emlakwebtv
Türk seramik sektörünün lider markalarını bünyesinde barındıran Kale Grubu çatısı altında faaliyet gösteren İDA Seramik’in, İzmir’deki iş ortağı Paçacı İnşaat ile birlikte yenilediği showroom’un açılışı, 12 Haziran Çarşamba günü törenle yapıldı. Açılışa, Kale Grubu Yapı Ürünleri Grubu Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı İhsan Karagöz ve Kale Grubu Yapı Ürünleri Grubu Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı Bahadır Kayan ile Paçacı İnşaat’ın sahibi Celil Paçacı’nın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Paçacı: “İDA Seramik olarak, bayilerimizle çok güçlü bir aile haline geliyoruz”
Yeni showroom ile ilgili açıklamada bulunan İhsan Karagöz, İzmir’de 3 yıldır İDA Seramik’in bayiliğini yapan Celil Paçacı’nın, satışlarını her geçen yıl artırarak bölgesinde söz sahibi bir firma olduğunu belirterek, “İzmir Bornova gibi önemli bir konumda hizmet veren 450 metrekarelik showroom, nihai tüketici ve profesyonellere daha iyi hizmet sunmak amacıyla yenilendi. Yenilikçi, yaratıcı ve dürüstlüğe önem veren vizyonu ile Paçacı İnşaat’ı bugünlere getiren Celil Paçacı ile iş ortağı olmamız bizler için bir gurur vesilesi. İDA Seramik olarak, bulunduğu bölgede etkin ve saygın bir konuma sahip bayilerimizle çok güçlü bir aile haline geliyoruz” dedi.

İDA Seramik yenilikçi tasarımlarıyla estetik çözümler üretiyor
28 Haziran 2007’de üretime başlayan İDA Seramik, estetik gücü yüksek ürünlerini pazara sunuyor. Yenilikçi, genç, dinamik ve beklentileri anında karşılamayı öngören bir marka olan İDA Seramik, bir üründen beklenen estetik, performans ve hizmet gibi fonksiyon kategorilerini tek bir markada birleştiriyor. İDA Seramik, ürettiği doğal görünümlü ve dayanıklı koleksiyonlarıyla, tüketicilerin hayallerindeki mekânları keşfetmelerini sağlarken, kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik tasarımlarıyla estetik çözümler üretiyor.