İdeal Home kapılarını açtı

İdeal Home Uluslararası Ev eşyaları Züccaciye ve Çeyiz Fuarı bugün Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi’nde kapılarını açtı

İdeal Home kapılarını açtı

29 Mart 2013 / emlakwebtv
İdeal Home Uluslararası Züccaciye & Hediyelik Eşya ve Elektrikli Ev Gereçleri Fuarı kapılarını açtı. 28-31 Mart tarihleri arasında Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen fuar ev hanımlarının hayatını kolaylaştıracak birbirinden ilginç ürünlerle dikkat çekiyor.

Avrupa'nın 3'üncü dünyanın 4'üncü büyük fuarı Züchex'in ilkbahar versiyonu olan İdeal Home,  Ortadoğu'dan Balkanlar'a, Avrupa'dan Güney Afrika'ya, Rusya'dan Türki Cumhuriyetler'e kadar tüm dünya ülkelerinin buluştuğu ve uluslararası ticaretin başladığı önemli bir ticari platform yaratıyor. Yaklaşık 400 firmanın katılımıyla gerçekleşen fuarda, markalar yenilikçi ve farklı tasarımlarıyla adeta birbiriyle yarışıyor.

Yarattığı ticaret hacminin yanı sıra fuar yeni evlenecek çiftlerin de büyük ilgisini çekiyor. Sofra takımlarından dekoratif ürünlere, ev tekstilinden elektrikli mutfak gereçlerine kadar bir ev için gerekli her ürünün birarada bulunduğu fuar,  bugün ziyaretçi akınına uğradı.
İstenmeyen kazaları önleyen çaydanlık, tamamı Bambu ağacından yapılan ekolojik ve sağlıklı mutfak ürünleri ve içinden sürpriz çıkan mumlar İdeal Home Fuarı'ndaki ilginç ürünlerden sadece bazıları.

Çay servisi yapılırken demlik kapağının düşüp, çay bardaklarının devrilmesi ve devamında istenmeyen görüntüler ev hanımlarının yaşadığı en sık kazalardan biridir. Fuarın katılımcıları arasında bulunan bir firma bu kazaları önlemek için yeni bir ürün geliştirmiş; Kilitli demlik kapağı. Çaydanlık ters çevrildiğinde de düşmeyen bu kapak sayesinde beş çayları artık daha keyifli olacak.

İdeal Home'da bir başka firma ise sağlığımızı düşünerek tamamı Bambu ağacından üretilen mutfak gereçleri sergiledi. Hepimizin bildiği gibi meyve ve sebzeleri metal bıçaklarla doğradığımızda vitamini yok oluyor. Ayrıca metal mutfak aletleri kesme tahtalarını deforme ederek bakteri üremesine sebep oluyor. İşte tüm bu sağlıksız koşulları ortadan kaldırmak isteyen firma, tamamı Bambu ağacından üretilen antibakteriyel ekolojik mutfak gereçleriyle fuarın ilgi odağı oldu.
Eriyince içinden sürpriz mesajlar çıkan mumlar, kişiye özel ev kokuları, 500 TL'den 5000 TL'ye kadar lükste sınır tanımayan yemek takımları ve daha birçok dikkat çekici tasarımlar 31 Mart'a kadar İdeal Home'de sergilenecek.

Bu yıl yüzde yüze yakın bir büyüme kaydeden İdeal Home Fuarı, katılımcılarına yurtiçinde ve uluslararası platformda yeni iş imkanları yaratacak ve firmaların bayilik ağlarının gelişmesini, yurtiçi ve yurtdışına açılımlar yapmasını ve pazar paylarının artmasını da sağlayacak.