Ideal Standard'tan Rimles teknolojisi

Ideal Standard, klozetler için geliştirdiği Rimless teknolojisi ile banyolarda temizliği kolay hale getiriyor

Ideal Standard'tan Rimles teknolojisi

Ideal Standard, klozetler için geliştirdiği Rimless teknolojisi ile banyolarda temizliği kolay hale getirirken, maksimum düzeyde hijyen sağlıyor. Evler ve genel kullanım alanlarındaki klozetlere uygulanacak bu teknoloji ile Ideal Standard, hem daha şık ve temiz hem de daha sağlıklı banyolar sunuyor.

Hijyenik ve fonksiyonel çözüm
Normal klozetlerde sağlığa zararlı organizmaların üremesine ve kir birikmesine neden olan kanalı ortadan kaldırdığı için mikrop ve kalıntı bırakmadan üst düzey temizlik sağlayan Rimless özelliği, banyoda kusursuz bir hijyen sağlıyor. Temizlik malzemelerinin kanal içlerine ulaşamaması nedeniyle dezenfekte etmekte zorlanılan klozetlerde, teknoloji, tasarım ve inovatif yaklaşım ile oluşturduğu Rimless özelliğini uygulayan Ideal Standard, hijyenik bir ortam sağladığı gibi temizliği kolaylaştırarak fonksiyonelliğini de ortaya koyuyor. 

 

Bayanların, banyolarda en çok şikayet ettikleri ve derinlemesine temizliğinden endişe duydukları bu nedenle aşırı temizlik maddesi kullandıkları klozetler hijyen problemi nedeniyle birçok hastalığa da davetiye çıkartıyor. Ideal Standard’ın her banyoya uyum sağlayabilecek tasarım ve özellikteki Stream Plus model klozetlere uyguladığı Rimless teknolojisi, kanalsız hazne özelliğinin yanı sıra monoblok su yönlendirici özellikleri ile de daha az deterjan tüketimi ve daha kısa sürede temizlik imkanı sunarken, sağladığı tasarrufla çevreci özelliğini de vurguluyor.

 

Genel Kullanım Alanları İçin İdeal
Sadece ev değil okul, hastane, otel, ofis plazaları ve benzeri tüm genel kullanım alanlarında da klozet temizliği son derece önemli. İnsan sirkülasyonun yoğun olması nedeniyle problem yaşanan bu tür alanlarda, Ideal Standard’ın sunmuş olduğu Rimless teknolojisi; hem kolay temizlik hem de daha hijyenik ve sağlıklı bir ortam sağlıyor.