İdeal Yaşam Evleri fiyatı!

İdeal Yaşam Evleri projesi İzmir ilçesinin Çiğli Harmandalı'da inşa edilmekte olup, mimarisi ve görselliği ile dikkat çekmektedir

İdeal Yaşam Evleri fiyatı!

İdeal Yaşam Evleri projesi İzmir ilçesinin Çiğli Harmandalı'da inşa edilmekte olup, mimarisi ve görselliği ile dikkat çekmektedir. Projenin amacı, stressiz ve şehir gürültüsünden uzak, kaliteli bir yaşam olanağı sunmaktır.

İdeal Yaşam Evleri'nin özellikleri
Projenin sosyal olanağı çok olup, tamamen insana odaklı bir inşa düşünülmektedir. Proje içerisinde, açık otopark, yetişkinler için havuz ve çocuklar için ayrı havuz bölümü, Bisiklet park etme alanları, çevrede meyve ağaçları ve peyzajının geniş yer tutması, günün stres ve yorgunluğunu atmaya yarayacak fitness salonu, bahçeler için otomatik sulama gibi olanakları mevcuttur. Ayrıca 7/24 güvenliği ön planda yer almaktadır. Tüm bu olanakları herkesin ulaşabileceği fiyat ile sunulmaktadır. Proje depreme dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Isı yalıtımı ve ses yalıtımı en üst düzeyde yapılmıştır.

İdeal Yaşam Evleri fiyatı
İdeal yaşam evleri uygun fiyatları ile de göz doldurmaktadır. Almak istediğiniz daire büyüklüğüne göre tutarlar da değişiklik gözlemlenmektedir. 2+1 daire almak isterseniz ödeyeceğiniz tutar 152.000 TL ile 164.000 TL arasında değişiklik gösterir iken, 3+1 daire almak isterseniz, ödeyeceğiz rakam, 179.000 TL ile 226.000 arasında değişiklik göstermektedir.

Proje Bilgisi: Ideal Yaşam Evleri