İder Mobilya'dan İzmir'e yeni mağaza

Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerini tüketiciler ile buluşturan İder Mobilya İzmir'de ikinci mağazasını açtı

İder Mobilya'dan İzmir'e yeni mağaza

Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerini tüketiciler ile buluşturan İder Mobilya İzmir'de ikinci mağazasını açtı. Sektördeki 29 yıllık deneyimi, yurt için ve dışında toplam 27 mağazası ile kullanıcılara ulaşan İder Mobilya, İzmir'deki yeni mağazasında modern yemek odası, yatak odası, TV ünitesi, koltuk takımı, köşe takımı, genç odası, ev aksesuarları, yatak ve halı gibi ürünlerini İzmirliler ile buluşturuyor. 

İder Mobilya'dan İzmir'e yeni mağaza

2016 yılı içinde şube sayısı artacak

Mağaza açılışında konuşan İder Mobilya Genel Müdürü Mehmet Pınarbaşı, ''Yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz, 2016 yılı içerisinde de şubeleşme çalışmalarını hızlandırarak daha fazla noktada tüketicilerimizle buluşmayı hedefliyoruz, yurtiçinden gelen girişimcilerin bayilik taleplerini de değerlendirmeye devam ediyoruz.” diye belirtti.

İder Mobilya'dan İzmir'e yeni mağaza

İzmir'deki ikinci mağaza Çiğli'de 

Mehmet Pınarbaşı, İder Mobilya olarak sektörün kalite çıtasını yükseltmeyi ilke edindik diye ifade ederken, “Açtığımız büyük metrekareli mağazalarla da, bu kaliteyi ve çeşitliliği ulaşılabilir fiyatlarla daha geniş bir kitleye sunmayı, Türkiye’nin farklı noktalarından tüketicilere ulaşmayı amaçlıyoruz. İzmirlilerin markamıza gösterdikleri yoğun ilgiden çok memnunuz, ikinci mağazamızı Çiğli’de açarak İzmirlilerin taleplerine yanıt vermeye devam ediyoruz.” dedi.

Firma Bilgisi: Ider Mobilya