İder Mobilya’nın katkılarıyla gerçekleşecek masa tenisi turnuvası başlıyor

İder Mobilya, Fethiye’de düzenlenecek olan masa tenisi turnuvasının sponsorluğunu üstleniyor

İder Mobilya’nın katkılarıyla gerçekleşecek masa tenisi turnuvası başlıyor

İder Mobilya, Fethiye’de düzenlenecek olan masa tenisi turnuvasının sponsorluğunu üstleniyor. 15-16 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek olan organizasyona, Muğla Valisi Amir Çiçek, Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık ve Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’nin de katılımı bekleniyor. 

Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve Fethiye Beşkaza Spor Salonunda yapılacak olan turnuva bu yıl İder Mobilya desteği ile gerçekleştirilecek. İder Mobilya’nın sağladığı desteklerden dolayı turnuva ismi “Fethiye GHSK İder Mobilya Ödüllü Açık Masa Tenisi Turnuvası” olarak anılıyor. 

İder Mobilya’nın katkılarıyla gerçekleşecek masa tenisi turnuvası başlıyor“Sporu ve sporcuyu her zaman destekliyoruz”

İder Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Etem İder, sporu ve sporcuyu her şartta ve koşulda yürekten desteklediklerini vurgulayarak; “Genç nesillerimizin sağlıklı gelişimleri için spor yapmaları şart. Onları sporla iç içe tutabilmek, sporun her koluna destek vermek, her şartta ve koşulda onların yanında olmak bizim için çok önemli. Sporcularımızın gelecekte önlerini açmak, yeni nesili sporla tanıştırmak için bu tip turnuvalara destek vermeye devam edeceğiz. Şimdiden tüm sporculara başarılar diliyorum” dedi.
 
5’li sistemle oynanacak olan ve 3 maçı kazananın galip ilan edileceği müsabakalar, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu hakemlerince yönetilecek. 16 Ekim Pazar günü müsabaka bitiminde gerçekleştirilecek ödül töreninde, ilk ona girmeye hak kazanan yarışmacılara ödül olarak değişen miktarlarda İder Mobilya hediye çeki verilecek. 

 

Firma Bilgisi: Ider Mobilya