İdilia projesinin tercihi İtalyan ISVEA oldu

Sur Yapı, Sultanbeyli'de hayata geçirdiği İdilia'nın banyolarında İtalyan ISVEA'yı tercih etti

İdilia projesinin tercihi İtalyan ISVEA oldu

Sur Yapı tarafından hayata geçirilen İdilia projesinin banyolarında İtalya ISVEA tercih edildi.

İdilia'nın tercihi ISVEA
Sur Yapı, Sultanbeyli'de inşa ettiği İdila projesinde, vitrifiye seramik ve banyo ürünleri sektörünnü önemli markası ISVEA'yı tercih etti. Türkiye'nin en önemli konut projelerinde yer almayı sürdüren ISVEA, Sur Yapı tarafından 7 blok konut ve 1 blok ticari olmak üzere toplam 442 adetlik İdilia projesinin tercihi oldu. Projede ISVEA'nın Soluzione Serisi kullanıldı.

İdilia projesinin tercihi İtalyan ISVEA oldu

ISVEA Soluzione serisi
Modern mimarinin en estetik örneklerinden biri olarak gösterilen ve genel konsepti ile dikkat çekici bir peyzaj düzenlemesi içeren Soluzione Serisi'ne ait klozetlerde yavaş kapanan klozet kapağı ve kullanım kolaylığı sunuluyor. Diğer taraftan aquaPlus özelliği ile de az su tüketimi ve doğa dostu bir ürün olma özelliği taşıyor. 

ISVEA Hakkında 
1962 yılında Angelucci ailesi tarafından Roma'ya 200 km uzaklıkta Eusanio Del Sangro yakınlarında kurulan ISVEA, karakteristik bir İtalyan üreticisi olarak faaliyetlerini yürüttü.Pazarın ilk 10 üretici arasında yer alan ISVEA, 2013 yılında ECE Holding tarafından satın alınarak Türk banyo gereçleri pazarıyla buluştu