İhlas Büyükçekmece Bizim Evler Güzelce fiyatları

İhlas Yapı'nın İstanbul Büyükçekmece'de hayata geçirdiği İhlas Büyükçekmece Bizim Evler Güzelce fiyatları henüz belirlenmedi

İhlas Büyükçekmece Bizim Evler Güzelce fiyatları

İhlas Yapı'nın İstanbul Büyükçekmece'de hayata geçirdiği İhlas Büyükçekmece Bizim Evler Güzelce fiyatları henüz belirlenmedi. Bizim Evler markası ile birçok projeye imza atan İhlas Yapı, Büyükçekmece Güzelce Mahallesi'nde Bizim Evler Güzelce'yi hayata geçirmek için kolları sıvadı. 

2018 yılının ikinci çeyreğinde teslim edilmesi planlanan İhlas Büyükçekmece Bizim Evler Güzelce fiyatları henüz belirlenmedi. Projenin yatırım bedeli 270 milyon lira olarak belirlendi. 

Bizim Evler güzelce projesinde toplam 980 adet daire ve 35 adet ticari ünite bulunuyor. 92 bin 293 metrekarelik arazi alanı üzerinde kurulan İhlas Bizim Evler Güzelce projesinin inşaat alanı ise 249 bin 787 metrekare. 

Açık ve kapalı olmak üzere 50 bin metrekarelik otopark alanına sahip olan proje, 16 ila 30 katlı 9 adet konut bloğu ve 1 ticari blok halinde yükseliyor. 

Güzelce Marina'ya oldukça yakın bir mesafede yer alan İhlas Büyükçekmece Bizim Evler Güzelce fiyatları ve ödeme seçenekleri ile ilgili detaylı bilgileri satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Konut alanı 180 bin metrekare olan Bizim Evler Güzelce projesinde 370 adet 2+1 daire, 270 adet 341 daire ve 340 adet 4+1 daire bulunuyor. 

İhlas Büyükçekmece Bizim Evler Güzelce projesinin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında ise çocuk oyun alanları, spor sahaları, yüzme havuzu, fitness, sauna, kafeterya ve daha birçok alan bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Ihlas Yapı
Proje Bilgisi: Bizim Evler Güzelce