İhlas Yapı'dan 3 yeni proje

İhlas Yapı, yakın dönemde hayata geçireceği "Bizim Evler 8", "Bizim evler Güzelce ve Marmara Evleri 4 projelerini kamuoyuna tanıttı

İhlas Yapı'dan 3 yeni proje

İhlas Yapı yakın dönemde gerek firma gerekse ortak girişimlerce hayata geçirilecek 3 projesini bugün kamuoyuna tanıttı. Ispartakule'de inşa edilen Bizim Evler Markası'nın 8'inci projesi "Bizim Evler 8"in yanı sıra Kale Grubu ile Bizim evler Güzelce'nin inşasına hazırlanan İhlas Yapı, aynı zamanda Kiler GYO ile de Marmara Evleri Markası'nın son halkası Marmara Evleri 4'ün tanıtımını da yapmış oldu. 

3 proje ile 775 milyon TL'lik yatırım

İhlas Holding çatısı altında faaliyetlerini sürdüren İhlas Yapı'nın 28'inci yılında da yatırımlarına devam ettiğini söyleyen İhlas Yapı Genel Müdür Yardımcısı Y. Mimar Dr. Recai Akdoğan, hayata geçirilecek 3 projenin yatırım değerinin 775 milyon TL'ye ulaştığını söyledi. Akdoğan, firmanın 28 yıllık geçmişinde 16 bin konutun tesliminin bulunduğunu belirterek: "Bugün, İhlas Yapı olarak İstanbul’un 3 farklı noktasında 3 projeyle yatırımlarımıza devam ediyoruz. Sektördeki 28 yıllık deneyimimizi aktardığımız bu 3 projemizle kalitemizi ve müşteri memnuniyetimizi daha da yukarılara taşıyacağımıza inanıyoruz" ifadelerini kullandı.

Bizim Evler Güzelce projesi

İhlas Yapı'dan 3 yeni proje

İhlas Yapı ile Kale Grubu ortaklığı ile Güzelce'de hayata geçirilecek Bizim Evler Güzelce  projesi Marmara Denizi'nin yanı başında konumlanıyor. 2+1 tipi konutların lansmana özel 362 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulacağı projede toplam 709 konut ve 111 ticari ünite yer alacak. Proje 92 bin 293 metrekarelik arsa üzerinde ve marinaya yürüme mesafesindeki düşük katlı konutlardan meydana gelecek. Lansmana özel ödeme planında ise kredili alımlarda 60 aya 0.86 vade oranlı ödeme seçenekleri sunulacak. Bizim Evler Güzelce'de daireler 2+1'den 4+1'e kadar farklılık gösterecek şekilde sunulacak. 

Marmara Evleri 4 projesi

İhlas Yapı'dan 3 yeni proje

Kiler GYO ile İhlas Yapı ortaklığı ile hayata geçirilecek Marmara Evleri 4 projesi de toplamda 639 daire ve 44 adet dükkandan oluşacak. Aile yaşamına uygun bi konseptte hayata geçirilecek. Marmara Evleri 4, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipi daire ünitelerinden oluşacak. 2+1 tipi konutların fiyatlarının 425.000 TL'den başladığı projede lansmana özel peşin alımlarda yüzde 15 indirim şansı tanınacak. Zengin yaşam alanları ile zenginleştirilen Marmara Evleri projesinde ; kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun parkı ve açık spor alanları, yürüyüş yolları, mescit, taziye evi, bay ve bayanlara özel ikişer adet fitness salonu, hamam ve saunalar yer alacak. E-5 ve TEM Otoyolu, Eğitim Kurumları ve AVM'lere yakınlığıyla dikkat çeken proje 

Bizim Evler 8 projesi

Kanal İstanbul projesine komşu konumda Ispartakule'de inşa edilecek Bizim Evler 8, 43 bin 874 metrekarelik inşaat alanı üzerinde yükselecek. İki blokta toplam 236 daire ve 29 dükkandan oluşan Bizim Evler 8'de de lansmana özel fırsatlar sunulacak. Toplam büyüklüğü 128 metrekare olacak 2+1 tipi daireden 40 ay vade ile satış gerçekleştirilecek. Peşin alımlarda yüzde 15 indirim uygulanacak projenin 2+1 tipi dairelerinde fiyatlar 475.000 TL'den başlayacak. 

Firma Bilgisi: Ihlas Yapı
Proje Bilgisi: bizim evler 8