İhlas Yapı’dan Büyükçekmece’ye Bizim Evler Güzelce projesi!

İhlas Yapı, İstanbul Büyükçekmece’de Bizim Evler Güzelce’yi inşa edecek. Proje, 2018 yılının ikinci çeyreğinde tamamlanacak

İhlas Yapı’dan Büyükçekmece’ye Bizim Evler Güzelce projesi!

Bugüne kadar “Bizim Evler” markasıyla birçok yaşam alanına imza atmış olan İhlas Yapı, şimdilerde İstanbul Avrupa Yakası’nın Büyükçekmece ilçesine bağlı Güzelce Mahallesi’nde Bizim Evler Güzelce projesini hayata geçirmek için çalışmalarına devam ediyor.

2018 yılının ikinci çeyreğinde teslimlerinin başlaması hedeflenen İhlas Bizim Evler Güzelce projesinin önümüzdeki günlerde resmi satışa sunulması bekleniyor. Yatırım bedeli yaklaşık 270 milyon lira olan proje, 980 adet daire ile 35 adet ticari üniteden meydana geliyor.

Toplam 92 bin 293 metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan Bizim Evler Güzelce projesinin inşaat alanı 249 bin 787 metrekare. Açık ve kapalı olmak üzere 50 bin metrekarelik otopark alanına yer verilen proje, 16 ila 30 katlı 9 adet konut bloğu ile 1 ticari blok halinde yükseliyor.

Konut alanı 180 bin metrekare olan İhlas Yapı Büyükçekmece projesinde 370 adet 2+1 daireye, 270 adet 3+1 daireye ve 340 adet 4+1 daireye yer veriliyor. Projenin ayrıcalıkları içerisinde; çocuk oyun parkları, spor sahaları, yüzme havuzu, fitness, sauna, kafeterya ve daha birçok aktivite alanı mevcut.

Güzelce Marina’ya yakın mesafede yükselecek olan İhlas Bizim Evler Güzelce projesinin detayları, fiyat bilgisi ve ödeme planı önümüzdeki günlerde netlik kazanacak. 

 

Firma Bilgisi: Ihlas Yapı
Proje Bilgisi: Bizim Evler Güzelce