İhtiyaç fazlası gayrimenkuller satışta!

TURYAP, Akbank ve Albaraka’nın birçok ilde bulunan ihtiyaç fazlası taşınmazını satışa çıkarıyor

İhtiyaç fazlası gayrimenkuller satışta!

TURYAP, Akbank ve Albaraka’nın birçok ilde bulunan ihtiyaç fazlası taşınmazını satışa çıkarıyor. Albaraka’nın  28’i konut, 23’ü iş yeri, 15’i arsa olmak üzere toplam 66 gayrimenkul satışı için TURYAP’ı tercih etti. Akbank’ın da çeşitli il ve ilçelerdeki ihtiyaç fazlası taşınmazları TURYAP Genel Müdürlüğü ve TURYAP temsilcilikleri aracılığıyla satışa sunulacak. 

TURYAP Yapı Genel Müdür Yardımcısı İsmail Özcan konuyla ilgili değerlendirmede bulundu: ‘‘30 yılın verdiği güven duygusuyla TURYAP olarak başarılı iş birliklerimize bir yenisini daha ekledik. Türkiye’nin önde gelen kuruluşları Akbank ve Albaraka gibi büyük bankaların ihtiyaç fazlası gayrimenkullerinin satışı için TURYAP’a güvenmesi bizler için oldukça gurur verici.  Satışa, kiralamaya konu gayrimenkulü  olan bankaların, sigorta kuruluşlarının, özel firmaların pazarlama ve aracılık sektöründeki kurumsal çözüm ortağı olma girişimlerimize hız kesmeden devam edeceğiz.’’

Akbank ve Albaraka portföyünden ihtiyaç fazlası gayrimenkullerini satın almak isteyenlerin, www.turyap.com.tr  adresinde yer alan Teklif Alma ve Satış Şartnamesi’ni, Peşin Satış Teklif Formu’nu doldurup, Şartname’de belirtilen teminatın yatırıldığını gösteren dekont ve diğer ekler ile birlikte imzalı Şartname ve Formu, TURYAP’a göndermesi, satış sürecinin başlatılması için yeterli olacak.