II. Uluslararası teknoloji bağımlılığı kongresi 26-27 Ekim'de

II. Uluslararası Teknoloji Bağımlılığı Kongresi, 26-27 Ekim tarihlerinde Cevahir Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek

II. Uluslararası teknoloji bağımlılığı kongresi 26-27 Ekim'de

26 Ekim 2013 / emlakwebtv
Çağımızın hastalığı olarak kabul edilen ve tüm dünyada yaygın olarak görülen "teknoloji bağımlılığı" ile ilgili farkındalık yaratmak, çözümler bulmak ve önleyici tedbirler almak amacıyla düzenlenen II. Uluslararası Teknoloji Bağımlılığı Kongresi, 26-27 Ekim tarihlerinde Cevahir Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Kongre, pek çok önemli ismin katılımıyla Cevahir Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek
Geçtiğimiz yıl Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla ilk kez gerçekleştirilen Uluslararası Teknoloji Bağımlılığı Kongresi’nin ikincisi, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul il Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Esenler Belediye Başkanı M.Tevfik Göksu, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü Tamer Yıldız ve pek çok önemli ismin katılımıyla Cevahir Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

MEB, Kült Derneği, Esenler Belediyesi ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi işbirliği ile düzenlenecek kongreye Harvard Üniversitesi’nden Doç. Dr. Michael Rich ve Kaliforniya Üniversitesi Yaşam Sürekliliği Merkezi’nden Prof. Dr. Garry Small’un da aralarında bulunduğu ABD’den, Rusya’dan ve Çin’den birçok önemli akademisyen katılacağı bu büyük organizasyonda siz değerli basın mensuplarımızı da aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız.

II. Uluslararası teknoloji bağımlılığı kongresi
Tarih-Saat: 26-27 Ekim 2013-09.00-17.00
Açılış Töreni: 09.00-10.30
Yer: Cevahir Kongre Merkezi (Grand Cevahir Otel-Şişli)