İki proje için kampanya

Sinpaş Yapı, Liva Turkuaz ve Altınoran projeleri için bir kampanyaya imza attı. Buna göre, projelerden yüzde 10 peşinat, ardından yüzde 10, on iki ay vade farksız taksit ve kalan ödeme için 14 ay sonra oluşturulan uygun ödeme planı ile konut sahibi olmak mümkün

İki proje için kampanya

24 Nisan 2014 / Posta Gazetesi

Sinpaş, avantajlı ödeme kampanyalarını sürdürüyor. Sinpaş Yapı’nın yeni kampanyası,  yüzde 10 peşinat, ardından yüzde 10, on iki ay vade farksız taksit ve kalan ödeme için 14 ay sonra oluşturulan uygun ödeme planı fırsatı sunuyor. Kampanya, İstanbul Sultanbeyli’deki Liva Turkuaz ve Ankara Çankaya’daki Altınoran projelerini kapsıyor.

Sinpaş Yapı’nın “nefes aldıran” sloganıyla lanse ettiği ödeme planında, yüzde 10 peşinatla ev almak mümkün. Kalan bölümün yüzde 10’u 12 ay taksitle vade farksız ödeniyor. Geri kalan kısım için 14 ay sonra Sinpaş’la beraber bir plan oluşturuluyor ve gerekirse banka kredisi kullanarak, 120 aya varan vade gibi uygun ödeme planlarından yararlanıyor.  

Liva’da yaşam başladı

Sinpaş’ın Sultanbeyli’de inşa ettiği Sinpaş Liva Turkuaz’da birinci etap teslimlerinin tamamlanmasıyla birlikte yaşam da başladı. Firmanın Ankara Çankaya’daki Altınoran projesinde ise inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. İlk etabın teslimlerinin yaşanacağı Ağustos ayı için gün sayılıyor.