İki seçkin imza NOW BOMONTİ’de buluştu

Now Gayrimenkul tarafından Şişli-Bomonti’de hayata geçirilen Now Bomonti projesi resmi satışa çıktı. Projede konutlar metrekaresi 5 bin 500 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

İki seçkin imza NOW BOMONTİ’de buluştu

23.10.2013 / Bülent Yoldaş / Posta Gazetesi

Kayseri’nin 60 yıllık firması Ali Başyazıcıoğlu Holding, inşaat sektöründeki 30 yıllık deneyim ve bilgisini, Now Gayrimenkul çatısı altında Now Bomonti projesi ile İstanbul’a taşıyor. Türk mimarisine uluslararası alanda birçok prestijli ödülü kazandıran Tabanlıoğlu Mimarlık’ın özgün tasarımı ile şekillenen Now Bomonti cazip yatırım fırsatları sunuyor.

“Konut-Ofis-Çarşı” karması olarak gelişen Now Bomonti projesi, 15 katlı tek blok halinde yükseliyor. Yaklaşık 5 bin metrekarelik arsa üzerinde geliştirilen Now Bomonti’de, ilk 8 katta ofislere, 9 ile 15 katları arasında ise rezidans dairelere yer veriliyor. Konut ve ofislerin 60 metrekareden 2 bin metrekareye kadar tasarlanabileceği modüler bir mimariye sahip olan, yaklaşık 200 üniteden oluşan Now Bomonti projesiyle lokasyon, yatırım avantajı ve 1+0’dan başlayan ofis ve konut seçenekleri ile ideal çözümler sunuluyor. Ayrıca projede tüm dairelerde kata ve konumuna göre tasarlanmış özel teraslar bulunuyor.

18 ay vade farksız taksitle

Daire metrekaresinin 5 bin 500 dolardan başladığı Now Bomonti projesinde banka kredisi ile daire sahibi olmak mümkün. Projede ayrıca firma bünyesinde de 1.5 yıla kadar vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

Teslimler 2015’te

Taksim, Şişli ve metroya yürüme mesafesinde, Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerine kısa sürede ulaşım sağlayan tünellere ise birkaç yüz metre uzaklıkta bulunan Now Bomonti’nin 2015’in üçüncü çeyreğinde tamamlanması planlanıyor. 

 

 

Proje Bilgisi: Now Bomonti