İkinci Ev're ön satışları başladı

Gedizler Yapı tarafından Sancaktepe'de geliştirilen İkinci Ev're projesi ön satışlarına başlandı. Projede başlangıç fiyatları ise 497.200 TL olarak belirlendi

İkinci Ev're ön satışları başladı

Gedizler Yapı Sancaktepe'deki ikinci projesi için ön talep toplamaya başladı. İkinci Ev're ismini taşıyan projenin 2018 yılı içinde teslim edilmesi planlanıyor.

Gedizler İkinci Ev're projesinde ön talep dönemi başladı
İstanbul'un en hızlı değer kazanan lokasyonlarından biri olarak gösterilen Sancaktepe'ye yatırım yapmayı sürdüren Gedizler Yapı, bölgedeki ikinci projesi İkinci Ev're için ön talep döneminin başladığını duyurdu. İlk projesini taahhüt ettiği teslim süresinin 5 ay öncesinde tamamlayan Gedizler, yeni projesinin teslim tarihini ise 2018 yılı olarak açıkladı.

İkinci Ev're projesi
Gerek proje kalitesi gerekse sakinleri için hazırladığı yaşam standardıyla dikkat çeken proje yatırımcılar için de büyük fırsatlar içeriyor. Toplamda 28 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde ve yüzde 85'i sosyal tesis ile yeşil alan şeklinde planlanan İkinci Ev're projesinde daireler brüt 141 metrekare ile 216 metrekare arasında değişen genişliklere sahip olacak. Projede 4 tip 3+1 ve tek tip 4+1 normal ve bahçeli dairelere yer verilecek.

497.200 TL'den başlayan fiyatlarla
3+1 tipinde dairelerin ön satış döneminde 497.200 TL'den başladığı projede toplam 323 daire yer alacak. İkinci Ev're bünyesindeki katlarda 4 ya da 5 daireye yer ayrılacak. Projede yer verilecek sosyal olanakla ise şu şekilde: Havuz başı cafe, Vitamin Bar, 550 metrekare açık yüzme havuzu, Çocuk havuzu, Fitness,Saun, Yürüyüş parkuru, Çok amaçlı spor alanları, Tenis kortu, Basketbol sahası,Voleybol sahası, Açık hava pilates alanı, Çocuk oyun alanları,Kapalı/açık otopark alanları...

İkinci Ev're nerede?
Sancaktepe'de inşa edilen İkinci Ev're, 4.100 yataklı Avrupa'nın en büyük Şehir Hastanesi'ne 3, Sancaktepe-Üsküdar Metrosu'na ise 2 dakikalık mesafede yer alıyor. Proje ayrıca Sabiha Gökçen'e 20, 3. Boğaz Köprüsü ve Kuzey marmara otoyolu bağlantı yoluna da oldukça yakın bir mesafede konumlanıyor. 
 

 

Firma Bilgisi: Gedizler Yapı
Proje Bilgisi: ikinci evre